Back Cover

“Söö, mida hing ihkab. Kaalulangetamise psühholoogia”

9.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985333068 Kategooriad: , Sildid: ,

Ülekaalulisust ei ole harjutud võtma psüühilise probleemina, seda seostatakse enamasti vale eluviisi ja ainevahetusega. Viimastel aastatel on siiski jõutud arusaamisele, et isiksuslikke tegureid tähelepanuta jättes saavutatakse kehakaalu langetamises ja hoidmises tihti vaid ajutisi tulemusi.

See raamat on mõeldud neile, kes on kaalulangetamise programmides korduvalt pettunud.

Autorit ajendas probleemiga tegelema isiklik mure. Normaalkaalu saavutamine oli tema jaoks alati vaid ajutine tulemus ning tagasilöögid tektiasid iga kord viha ja enesepõlgust. Lõpuks jõudis ta teadmisteni, mida soovis ka teistega jagada.

Oma töökogemuste põhjal psühhoterapeudina õpetab autor mõistma mõtteid, mis raskendavad kaalujälgimist, ning vältima liigsöömist ja -joomist kui negatiivsete tunnete maandamise vahendit.

Emotsionaalne söömine, motivatsiooni kadumine ja oma võimetes kahtlemine on raskused, mille ületamist sageli toitumisraamatutes ei õpetata. See raamat aitab alustada iseenda, oma vajaduste, himude ja keeldumisoskuse analüüsiga, sest psühholoogilise kaalulangetamise keskmes on inimene ise.

Teemu Ollikainen on psühhoterapeut, kes peab muu hulgas ka toitumisteemalisi loenguid. Helsingis on tal psühhoteraapia erapraksis.

Tootja

Teemu Ollikainen

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

271

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

191

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Toomas Tallo

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Söö, mida hing ihkab. Kaalulangetamise psühholoogia””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga