syytu ees
syytu ees
Back Cover
Allahindlus!

“Süütu klient”

2.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9949121736 Kategooriad: , , ,

Mickey Haller on kogu oma karjääri jooksul tundnud hirmu, et ta ei tunne süütust ära ka siis, kui see seisab tema ees. Aga ta oleks pidanud hoopis kurjuse suhtes valvel olema. Haller on autoadvokaat, kriminaalasjade kaitseadvokaat, kes töötab oma Lincolni tagaistmel, et kaitsta juriidilise toitumisahela põhjas asuvaid kliente. Pole ime, et politseinikud, prokurörid ja koguni mõned kolleegid põlgavad teda.

Mickey Halleri klientideks on kõik, alates mootorratturitest kuni petturiteni, purjus autojuhtidest narkodiileriteni. Aga kui Beverly Hillsi rikas poisu võetakse naise jõhkra peksmise eest kinni, saab temast Halleri esimene tipphindu maksev klient üle aastate. See on frantsiisijuhtum ja Haller on kindel, et kohtusaalis on asi lihtne. Võib-olla kaitsebki ta seekord süütut klienti.

Aga tõele liiga lähedale jõudnud uurija tapetakse ja Haller taipab kiiresti, et tema süütuseotsingud on toonud ta silm silma vastu kurjusega, mis on puhas nagu tuli. Kõrvetada saamata põgenemiseks peab Haller kasutama kõiki oma oskusi, et manipuleerida süsteemiga, millesse ta enam ei usu.

Sari: Rahvusvaheline Bestseller

Tootja

Michael Connelly

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

770

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

428

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Eva Rüütel

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Süütu klient””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga