Back Cover

“Tähtajaline elu 1 ja 2 osa. 2 raamatut”

19.99

2 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949384068 Kategooriad: , , , Silt:
 1. Raamat – 1 osa
  “Pool aastat tagasi olin ma selleks väga valmis. jalutasin tihti Pirital, silmitsesin lahkuvaid laevu ja teadsin, et ühel päeval olen ma sellel laeval. Ja nüüd olingi. Teel Ameerikasse. Unistuste maale. Ei, mitte laevaga. Kõigepealt ikka laevaga Soome ja siis lennukiga Ameerikasse. Aastaks. Lapsehoidjaks.
  Pool aastat tagasi tundus see ainuvõimalik variant oma elu uuesti joonde saada … Või pigem oma elust välja saada. Sest mu elu oli väljakannatamatu ja ma ei teadnud kuidas kogu olukorda lahendada.
  Siis aga polnud mu elus Krisi. Nüüd on. Või oli? Sest mina lahkusin, aga tema jäi ning ma ei saa sinna midagi teha.”Heli Künnapas´e kolmas noorsooromaan on esimene pool kaheosalisest teosest, mille peategelane Rebecca tegi õnnetu armastuse ja eneseotsingute tõttu otsuse minna aastaks Ameerikasse lapsehoidjaks. Suhted, võõras riigis hakkamasaamine, sõprus, reetmine – need on teemad, millega tal tuleb hakkama saada ning omad õppetunnid õppida. Kodumaale maha jäänud suhtekolmnurk ei tee elu kuidagi lihtsamaks.

  Heli Künnapas on varem avaldanud toesed: Lõpupidu (2011), Homme on ka päev (2013), Tristan (2014), Minu ilus elu maal (2015).

 2. Raamat – 2 osa
  “Aastaks kogu oma elu ümbervahetamine on … vahetus! See on kogu elustiili vahetumine – riigi, keele, sõprade, vanemate, kodu … kõige!
  Vahetusaasta ei ole aasta su elus. See on elu ühe aasta jooksul.
  See on kindlasti parim aasta su elus. Ja samal ajal kõige hullem su elus. See on kõik, mida sa sellest ootasid. Samal ajal pole see mitte midagi sellist, mida sa ootasid.”
  Kahekümneaastane Rebecca otsustas õnnetu armastuse ja eneseotsingute tõttu veeta aasta Ameerikas lapsehoidjana. See on tema seikluste teine osa, mille tegevus toimub Chicago lähedal asuvas väikelinnas.Heli Künnapas (1982) on varem avaldanud kuus raamatut. Nende seas menukad noorsooromaanid “Ütlemata sõnad” (2016) ja “Lõpupidu” (2011).

 

Tootja

Heli Künnapas

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

701

Kirjastus

Heli Kirjastus

Ilmumisaasta

2015-2016

Lehekülgi

366

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Tähtajaline elu 1 ja 2 osa. 2 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga