Back Cover

“Tervendav kodu”

12.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985304341 Kategooriad: , , Silt:

Kuidas luua oma kodus soodne, vaimu ja keha tervendav õhkkond

Kodu on meie ettekujutuses koht, mis annab toitu nii ihule kui hingele, laseb meil puhata ja elada rahuldavat pereelu. Juba aastakümneid on tehtud suuri jõupingutusi kodu suurema mugavuse ja majapidamistööde koorma kergendamise nimel – ja tulemused pole sugugi laita. Kahjuks ei tule miski siin ilmas niisama kätte. Oma mugavuse vastutasuks peame leppima suure hulga nähtamatute vaenlastega ehk meie koduõhus peituvate mürkainetega, mille süüks võib panna nii igapäevase väsimuse kui mitmed tõsisemadki terviserikked. Kui olete huvitatud oma tervise parendamisest, peaksite alustama oma haige kodu kordapanemisest.

Käesolev raamat toob ära tähtsamad põhimõtted, mis aitavad teid nii füüsilisele kui vaimsele tervisele soodsa eluviisi ja kodu loomisel. Sissejuhatavas osas leiate teavet selle kohta, missugused toksiinid ja kuidas mõjutavad meie kodu ning jagatakse õpetust keskendumiseks olukorra parandamisele. Järgmine osa kirjeldab seitset suurimat stressiallikat, milleks on korratus ja tarbetud esemed, elektromagnetiline kiirgus, elustiili stress ja ebatervislik toitumine. Antakse nõu erinevatest stressiallikatest jagusaamiseks, muuhulgas tutvustatakse ka nõiavitsa ehk pilda abil geopaatilise stressi avastamist ning koduste elektromagentilise väljade mõõtmist.

Järgnevad peatükid õpetavad stressi maandama kosutava une, lõõgastumise, õige toitumise, liikumise ja teiste igaühele kättesaadavate vahenditega. Vaatluse alla tuleb ka värvuste mõjujõud kodusisustuses ning looduselementide osa kodueneriga taseme tõstmisel. Raamatu viimases osas antakse soovitusi kõikide eelpool omandatud teadmiste ja oskuste kasutamiseks tubade kujundamisel ja ümberkorraldamisel.

Gina Lazenby juhatab teile kätte tee kodu ümberseadmiseks ja planeerimiseks, mille eesmärk on luua kodus uut energiat andev ning tervendav atmosfäär. Autori nõuannetele annab erilise kaalu nii feng shui põhjalik tundmine kui ka looduslähedase eluviisi aastatepikkune uurimine.

Tootja

Gina Lazenby

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

1053

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2001

Lehekülgi

160

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Maire Suitsu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Tervendav kodu””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga