suvi ees
suvi ees
Back Cover
Allahindlus!

“Tõelise armastuse suvi”

2.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985766326 Kategooriad: , , ,

“Just need asjad, mis juhtuvad sinuga kellegi teise teadmata, teevad sind elus oluliseks,” ütleb Haley Ellyson selles süütuse kaotamisest, kirest ja sõprussidemetest jutustavas haaravas romaanis. Suzanne Kingsbury esikromaan, mille sündmustik leiab aset Ameerika Ühendriikides Mississipi osariigis Houser Banksi nimelises ajas peatunud väljamõeldud linnakeses, on tundeküllane lugu noortest, kes peavad ühe lämbe suve vältel tulema toime rassismipärandiga.

Kaunis Haley, kelle ema on maha jätnud ning keda kasvatab viski- ja püstolilembene isa, on murdnud linnakese kõigi poiste südamed. Ta varjab kahte saladust, mis annavad talle ühteaegu jõudu ja ähvardavad hävitada kõik, mida ta kalliks peab. Haleyl on ohtlik salasuhe oma isa sõbraga, kui kohtuniku poeg Fletcher Greel naaseb pärast Uus-Inglismaa erakooli lõpetamist suveks kodukohta. Fletcheri sõber Riley on armunud mustanahalisse bluusilauljast Crystalisse ning Fletcher armub silmapilkselt Haleysse. Paegi on need neli lahutamatud, neid joovastavad armastus, iha ja noorukiea äsjaleitud vabadused.

Kuid Houser Banks on väike linn, mille mõtteviis pärineb rassismi ja vihkamise ajastust. Suve edenedes saab halvakspanu Riley ja Crystali armastuse suhtes üha vägivaldsema kuju ning Haley saladuste paljastumine toob kaasa kohutavad tagajärjed.

Tootja

Suzanne Kingsbury

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

635

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2003

Lehekülgi

359

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Hugo-Tanel Kaasik

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Tõelise armastuse suvi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga