Back Cover

“Ühte seotud. Crossfire seeria kolmas raamat”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949945276 Kategooriad: , , , Silt:

Tume ja intensiivne omamise jõud …

Eva ja Gideoni fenomenaalne lugu jätkub – nad peavad oma deemonitele vastu astuma ja leppima ohtlikult lõõmava kirega, mis nende kooselu igapäevase osa moodustab.

Esimesest hetkest peale, mil ma Gideon Crossi kohtasin, tundsin kohe, et temas oli midagi, mida vajasin. Midagi, millest ei suutnud eemal olla. Ma õppisin tundma ka tema katkist hinge, mida ta kiivalt kaitses – minuga väga sarnaselt. See tõmbas mind tema poole. Vajasin teda sama kindlalt, nagu oma südamelööke.
Keegi ei olnud teadlik, kui suuri riske ta minu pärast võttis. Mis kõik mind ohustas. Kumbki meist ei olnud teadlik, mida varjud minevikust meiega teha suudavad.
Olime ühte seotud oma saladuste kaudu ja püüdsime vältida aimatavat. Me tegime oma reeglid ning allusime neile täielikult, olles teadlikud tahtest üksteist omada…

Sylvia Day on nii New York Timesi kui rahvusvaheliste menukite edetabelite esikohti hoidev autor. Ta on kirjutanud enam kui 20 auhinnatud romaani, mida müüakse rohkem kui 40 riigis. Ta on number üks menukeid müüv kirjanik 23 riigis, kus tema raamatuid on trükitud kümnetes miljonites eksemplarides. Kanada-Ameerika meelelahutuskompanii Lionsgate on saanud Sylvia Day Crossfire-seeria ostueesõiguse, et toota selle põhjal televisioonisarja.

(esikaanel on täkked)

Tootja

Sylvia Day

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

476

Kirjastus

Helios

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

356

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Evi Eiche

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ühte seotud. Crossfire seeria kolmas raamat””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga