Unenäo tähenduse leidmine
Unenäo tähenduse leidmine
Back Cover

“Unenäo tähenduse leidmine”

11.90

3 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949257492 Kategooriad: , Silt:

Sõnastik ja juhend unenägude tõlgendamiseks

Enamik unenäosõnastikest sisaldab meie unenägudesse ilmuvate universaalsete sümbolite lühikesi, ülemäära üldistatud tähendusi. Raamat “Unenäo tähenduse leidmine” on aga teistsugune. See sisaldab sügavuti minevaid, klassikalisi tähendusi ja suuri võimalusi pakkuvat meetodit, mis lubab unenägusid isikupäraselt tõlgendada. Seetõttu on “Unenäo tähenduse leidmine” kõige täielikum ja tasakaalustatum juht, mis aitab teil unenägusid mõista.

Psühholoog ja tunnustatud unenäoekspert dr Michael Lennox, kelle töö põhineb kahekümne aasta jooksul omandatud kogemustel, tutvustab raamatus oma lihtsat ja praktilist, kolmest etapist koosnevat meetodit. Alustage sellest, et selgitate välja oma unenägude universaalsed sümbolid, siis uurige nende konteksti ja lõpuks lisage igaühele oma isiklikud assotsiatsioonid. See meetod juhib teid sügavamate ja põhjalikumate tõlgenduste juurde, mis avab teie jaoks alateadvuse müsteeriumid. Samuti saate ettekujutuse tavalistest unenägude liikidest – näiteks korduvad unenäod, kogemuseelsed unenäod, luupainajad jne – ning samuti nõuandeid unenägude meeldejätmiseks ja nende objektiivseks vaatlemiseks.

“Unenäo tähenduse leidmine” on korraga niihästi unikaalne õpetamisvahend kui ka huvitav teatmik, et mõista oma unenägusid ja iseenda sügavaimat olemust.

Raamatus on tähestikuline loetelu rohkem kui kahesaja unenäo sümbolitest ja kujunditest koos nende klassikaliste tähendustega.

Tootja

Michael Lennox, dr

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

356

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

390

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mare Tammark

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Unenäo tähenduse leidmine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga