Sinu isiksus, sinu tervis
Sinu isiksus, sinu tervis
Back Cover

“Sinu isiksus, sinu tervis”

12.65

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949256792 Kategooriad: , Sildid: ,

Isiksuse mõju energiasüsteemile, tšakratele ja tervislikule seisundile

Intuitiivterapeut Carol Ritberger selgitab, mismoodi on omavahel seotud inimese isiksus ja tervis.

Kas inimese isiksus, energiasüsteem, tšakrad ja tervislik seisund on omavahel seotud? Käesolevas ainulaadselt informatiivses teoses uurib intuitiivterapeut Carol Ritberger antud oletust süvitsi ja esitab mõtlemapanevaid näiteid täpselt sellistest seostest.
Ritberger selgitab, et inimese energiasüsteem on elektromagnetiline energia, mis on tulvil bioloogilist ja bograafilist infot. See toimib kui hologramm, mis peegeldab meie tervislikku seisundit – hingelist, emotsionaalset, vaimset ja füüsilist. Selle valgus ja värvid jutustavad, kes me oleme, kuidas mõtleme, miks käitume ühel või teisel moel, kuidas meie isiksus mõjutab meie elu ning meie kehalist seisundit. Selles varjatud energias ilmneb meie tegelik olemus ning selle mustritest moodustub meie hinge mosaiik.
Raamat on ainulaadne nii teemakäsitluse kui ka selle poolest, kuidas teoses seostatakse inimese energiasüsteemi meie isiksusel põhinevate ettearvatavate käitumismallidega. Siit leiate rohkesti võimalusi end paremini tundma õppida ja teada saada, miks jääme haigeks ning millised kehapiirkonnad on haiguste tekkele kõige vastuvõtlikumad.
Sellest paeluvast raamatust leiate jõudu muuta oma mõttelaadi, emotsioone ja harjumusi, mis teile seni on takistuseks olnud; leppida endaga sellisena, nagu olete; tervitada eneses peituvat loomingulisust ja tarkust ning õppida armastama seda kordumatust, mida teil maailmale pakkuda on.
Võimaldage endal avastada oma jumalikus olemuses leiduvaid mõõtmatuid seniadumata rikkusi.

Tootja

Carol Ritberger, PhD

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

251

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2014

Lehekülgi

272

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Marge Paal

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Sinu isiksus, sinu tervis””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga