Back Cover

“Vargamäe vanad ja noored”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949452248 Kategooriad: , , , Silt:

Andrus Kivirähk on nüüdisaja eesti kirjanduse menukaim autor, kelle tuhandelistes tiraažides ja mitmetes kordustrükkides ilmuvad raamatud troonivad müügiedetabelite tipus. Enamik Kivirähki tekste on ürgnaljakad ja seda ongi esmajärjekorras peetud tema suure populaarsuse aluseks. Ent ühtlasi tegeleb autor sügavamate eksistentsiaalsete küsimustega, mis puudutavad eestlaste eneseksjäämist ja püsimist.

Tammsaare Vargamäe on üks mütoloogilisemaid Eestimaa paiku, mille oleme saanud päranduseks ilukirjanduselt. Sealt on laenanud oma vesteraamatu pealkirja ka Kivirähk. Nagu päris-Vargamäel, nii tegutsevad temalgi koos ja vastamisi vanad ja noored: Eesti viimaste aastate poliitikud, kõik justkui omas ja samal ajal sootuks kõverpeegellikus rollis. “Vargamäe vanade ja noorte” naljalood näitavad meile suuremat osa endisi ja praegusi ministreid, riigikogu liikmeid, Tallinna linnavalitsuse ja Kadrioru lossi tegelasi. Sellesse raamatusse koondatud palad on kõigepealt ilmunud Eesti Päevalehe veergudel ning hiljem kogumikes “Vargamäe vanad ja noored” (2003), “Vargamäe vanad ja noored lähevad Euroopasse” (2004) ja “Vargamäe vanad ja noored tembutavad jälle” (2005).

Andrus Kivirähk on sündinud 1970. aastal Tallinnas, lõpetanud Tartu ülikooli ajakirjandusosakonna ja töötanud Eesti Päevalehes, kus kirjutab seniajani. Tema esimesed ilukirjandusteosed ilmusid 1995, kirjanik liidu liige on ta 1996. aastast.

Sari: Eesti lugu

Tootja

Andrus Kivirähk

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

723

Kirjastus

Eesti Päevaleht

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

496

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Vargamäe vanad ja noored”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga