Back Cover

“Vari”

7.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985656815 Kategooriad: , , , , Silt:

Sari: Mirabilia

Nobeli preemia laureaadil Axel Ragnerfeldtil on olemas kõik, millest ta on osanud unistada. Teda armastatakse, imetletakse ja austatakse tema raamatute pärast; oma elusügisel võib ta heita pilgu tagasi pikale ning edukale teele. Ta on töölise poeg, kellest on tänu usinusele saanud Rootsi rahvuslik ikoon, ta on mees, kelle kuulsus on nii suur, et see mõjutab paratamatult igaüht tema lähikonnas.
Axeli edusammude varjus elab tema poeg Jan-Erik, kes teenib elatist isa elutöö haldamisega. Tagaplaanil on ka Jan-Eriku ema Alice, tema petetud naine Louise ja tütar Ellen. Kõik nad hoiavad alal pilti kirjandushiiust, kuid siis sureb üksildane vanur, ja alguse saab saatuslike sündmuste jada. Surnu päranduse hulgast leitakse Ragnerfeldtide perekonna kohta andmeid, mis viitavad tunduvalt süngemale loole kui senine helge edumuinasjutt – loole, mis peidab endas kohutavaid saladusi, reetlikkust, valesid ja surma…

Karin Alvtegen jutustab oma psühholoogilises põnevikus “Vari” julma loo medali tagaküljest ja hinnast, mida mõni inimene on valmis maksma selle eest, et saada surematuks.

Karin Alvtegen on Rootsi edukamaid kirjanikke. Tema teoseid on praeguseks tõlgitud kahekümne viide keelde.

Tootja

Karin Alvtegen

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

245

Kirjastus

Eesti Raamat

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

272

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mari Jesmin

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Vari””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga