Back Cover

“Vendade Blackthornide triloogia. 3 raamatut.”

39.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789949255399 Kategooriad: , , ,

Need on vennad Blackthornid – kolm parandamatut elunautijat, kes on tuntud oma hullumeelse, rikutud ja armastusele ohtliku käitumise poolest.

1. Raamat “Elumehe taltsutamine”
Sarmikal, rikkal ja kuratlikult kenal Oliver “Beau” Blackthornil on olemas kõik, välja arvatud kättemaks vaenlasele, keda ta unustada ei suuda. Nüüd aga kukub talle sülle suurepärane võimalus kätte maksta. Ent see sõltub leedi Chelsea Mills-Beckmanist, ainsast naisest, kes suudaks teda sellelt teelt kõrvale juhtida.

Leed Chelsea üritab iga hinna eest oma venna võimu alt põgeneda ja kasutab juhust lasta jalga kurikuusatest Blacthorni vendadest kõige vanemaga. Ta teab, et on mehe jaoks vaid marionett. Ent kui Beau teda sügavamale intriigide, ohtude ja lahvatava kire maailma kisub, hakkab Chelsea lootma, et mees valib kättemaksu asemel armastuse.

ISBN 9789949255399

2. Raamat “Suveöö patt”
Kena nagu saatan ja ülivõrgutav Robin Puck Blacthorn naudib elu. Tema ainuke reegel on – ära kurameeri süütute naistega. Ent kui juhuslik kohtumine maskballil tekitab temas iha naise vastu, kes keeldub tema sarmile allumast, saab Puck aru, et mõned reeglid on loodud rikkumiseks…

Regina Hackett saab teada, et maskis mees, kellega ta tantsis ja keda kallistas, on kõrgseltskonna kõige hullem elumees, ja tõotab endale, et hoiab sellest mehest eemale. Ent kui tema onutütar kaob, peab Regina paluma Pucki abi. Koos asuvad nad ohtlikule teekonnale läbi Londoni pimedaimate kõrvaltänavate ja Regina avastab, et Pucki elumeheliku pinna all on mees, kes kaitseb teda iga hinna eest… ja veenab teda andma võimalust oma patte mitte kahetsevale patusele.

ISBN 9789949255740

3. Raamat “Palju kära kangekaelsuse pärast”
Kes on süngelt kena Don John Blackthorn ehk Black Jack? Ta on salapärane ja ähvardava olekuga ning sosistatakse, et ta on maanteeröövel või valitsuse agent või must prints. Aga keegi ei tea, mida Black Jack teeb… või kui ohtlik ta tegelikult olla võib. Nüüd on Jacki mentor nagu õhku haihtunud ja Jack peab ta üles otsima enne, kui on liiga hilja. Tema ebatavaliseks abiliseks on sellesama mehe tütar – naine, kellega Jack kunagi kurameeris ja kelle siis maha jättis.

Leedi Tess Fonteneau tunneb salajaste missioonide peensusi ja salapärast härra Blackthorini paremini, kui mees taipab. Nende teekond viib nad tõelisesse seiklusse ja nende taasühinemine on täis kirge ja ohtusid ning Jacki ootab saatuse vingerpuss, mille peale ta poleks osanud uneski tulla…

ISBN 9789949256068

Tootja

Kasey Michaels

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

851

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2014

Lehekülgi

989

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Ülle Jälle

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Vendade Blackthornide triloogia. 3 raamatut.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga