Xanadus. Otsimisretk
Xanadus. Otsimisretk
Back Cover

“Xanadus. Otsimisretk”

5.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985300920 Kategooriad: , , , , Silt:

William Dalrymple on sündinud Šotimaal. Pärast õpinguid Cambridge´is asus ta tööle Independent Magazine´i juurde. Raamatu “Xanadus. Otsimisretk” kirjutas ta kahekümne kahe aastaselt ning see sai otsekohe kuulsaks. Raamat võitis 1990. a. Yorkshire Posti esimese raamatu auhinna ning see esitati John Llewelyn Rhysi mälestusauhinnale.

1994. aastal imunud järgmine raamat “Džinnide linn” saavutas samuti suure menu ja võitis mitu auhinda. Praeguseks on William Dalrymple saanud juba inglise rännuraamatute endastmõistetavaks täheks. Iga tema uut raamatut oodatakse ja seni on olnud kõik arvustused ülisoodsad. Dalrymple on abielus kunstnik Olivia Fraseriga ning jagab oma aega Londoni, Edinburghi ja Idas reisimise vahel.

William Dalrymple´i “Xanadus. Otsimisretk” avab Varraku uue rännuraamatu sarja. Seda raamatut on nimetatud tõeliseks tähelennuks reisikirjanduses. Autori intelligentsus, vaimukus ja terased tähelepanekud annavad ka kõige tavalisematele kogemustele mingi ajatuse ja erakordsuse. Ta kannab edasi suurte inglise rännumeeste traditsiooni, kes enamasti oskasid ka nähtust paeluvalt kirjutada. Loodame, et esimse autori ja teose valik on sümboolne, ning et tulevane sari kujuneb niisama eredaks ja sisukaks nagu William Dalrymple´i edasine karjäär.

Tootja

William Dalrymple

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud. Paberkaaned kulunud.

Kaal

464

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

1999

Lehekülgi

344

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Toomas Trapido

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Xanadus. Otsimisretk””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga