Back Cover

“Armastuse loss”

4.49

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949401864 Kategooriad: , , , Silt:

Hugo, Ruveni krahv, purjetab koju pärast kümmet Indias veedetud aastat, mil ta teenis oma rügemendis. Tema vanaisa, vana krahv, on surnud ning Hugo on pärinud tiitli ja Ruveni varanduse. Samuti on ta endale päranduseks saanud surnud venna kihlatu, Felice Delisle´i-
Mitte keegi, kes näeb ilusat meest seismas reelingu juures, nägu pööratud läheneva ranniku poole, ei oska kahtlustada tõde. Sipoide mässu ühe esimese lahingu ajal sai Hugo tõsiselt vigastada. Noor Ruveni krahv tuleb koju pimedana.
Vahepeal ootavad Jacina ja tema isa, doktor Carlton, Hugot Ruveni lossis, et talle teretulemast öelda. Hugo oli Jacina lapsepõlvekangelane ja neiu on väga kurb, saades teada mehe vigastusest.
Sellest hetkest peale, kui ta Hugot jälle näeb, on tema südames rahutus. Ta teab, et krahvil on pruut, kuid on õnnelik juba sellegi üle, et saab mehe lähedal olla. Kuigi Hugo keeldub olemast optimistlik oma väljavaadete suhtes nägemist kunagi veel tagasi saada, paraneb ta tuju vähehaaval, kui saab veeta aega koos Jacinaga. Siis saabub Delice Delisle. Sellest hetkest alates sukeldub Hugo ja Jacina elu maailma, kus valitsevad pettus ja intriig. Nende lugu areneb pimedus ja aina suureneva ohu atmosfääris, viies meid Ruveni udustest metsadest Šveitsi lumistele nõlvadele.

Taskuformaat

Tootja

Barbara Cartland

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

138

Kirjastus

AMOR

Ilmumisaasta

2011

Lehekülgi

200

Mõõdud

Taskuformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mare Tammark

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Armastuse loss””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga