Back Cover

“Brida”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985991374 Kategooriad: , , Silt:

“Brida” on mu kolmas romaan, mille panin kirja üsna pea pärast “Alkeemikut”. Jutustan siin loo noorest naisest, kes süüvib nõiakunsti ja erinevate maagiatraditsioonide kogemustesse. Käsitlen siin mitmeid mulle väga armsaid teemasid, nagu näiteks Suur Ema, paganlikud religioonid ja armastuse tajumused.
Kui ma enam kui 18 aastat tagasi selle raamatu kirjutasin ja Brasiilias avaldasin, oli selline teema nagu Jumala naiselik pole enamikule inimestest väga võõras. Ometi märkasin ma aja möödudes arusaamade muutumist: inimesed on üha rohkem avatud maailma intuitiivsele tajumisele ning lasevad end üha vähem peibutada ühiskonna kindlaksmääratud reeglitel. Nii, nagu on kirjas raamatus: “Suurim, mida inimolend võib kogeda, on müsteeriumi omaksvõtmine.”
Mul on tunne, et maailm on läinud müsteeriumi suhtes aina enam ja enam vastuvõtlikuks, ja nõnda, kallid lugejad, toon ma nüüd teie ette selle noore naise loo.

Paulo Coelho

Paulo Coelho on sündinud Brasiilias, ta on maailmas üks enim loetud autoreid, kes kogunud tuntust rahvusvaheliste menuromaanidega “Alkeemik”, “Üksteist minutit”, “Portobello nõid” jne. Tema teoseid on avaldatud 150 riigis ning kokku müüdud üle 100 miljoni eksemplari. Aastal 2002 võeti ta Brasiilia Kirjandusakadeemia (Academia Brasileira de Letras) liikmeks ja aastal 2007 nimetati ÜRO rahusaadikuks.

 

Tootja

Paulo Coelho

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

275

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

222

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Anneli Tuulik

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Brida””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga