Ernst Idla - võlur Tallinnast
Ernst Idla - võlur Tallinnast
Back Cover

“Ernst Idla – võlur Tallinnast”

6.99

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 5450016247 Kategooriad: , Silt:

“See ei kustu, see ei kao!”

See raamat on sündinud tänutundest. Tänutundest ja auvõlast. Sest meil oli õnn kuuluda mõned aastad oma elust – just väga olulised nooruseaastad – Ernst Idla õpilaste hulka.

Stockholmi kesklinnas seisab suur punastest tellistest maja, endine tööstushoone, mis on muudetud kõigiti kaasaegseks võimlemiskeskuseks. See on rahvusvaheliselt tuntud Idla-Center.

Kui Idla-Center 1977. aastal avati, viibisid selle avapidustustel ka Rootsi kuningas Carl XVI Gustaf ja kuninganna Silvia. See oli lugupidamisavaldus võimlemispedagoog Ernst Idlale, eesti mehele, kes oma elu 36 viimast aastat elas ja töötas Stockholmis, kes oma süsteemi ja võimlemisrühmade esinemistega oli võitnud maailmakuulsuse.

Idla rühmad, kuhu tema Rootsi-perioodi algaastatel 1945 – 1955 kuulusid peamiselt eestlannad, hiljem valdavalt rootsi neiud, on käinud esinemas Lääne-Euroopa maades, Lõuna-Ameerikas, USA-s, Kanadas, Iisrealis ning Jaapanis. Ernst Idla on mitme riigi ülikoolides juhatanud kursusi, mida illustreerisid tema õpilaste võimlemisdemonstratsioonid.

Neljakümne viielt maalt on pedagoogid tulnud Idla-Center´isse õppima, et tema süsteemi ning meetodit hiljem oma kodumaal rakendada. …

Tootja

Ingrid Idla. Dagmar Normet. Aksel Tiik

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

505

Kirjastus

Eesti Raamat

Ilmumisaasta

1991

Lehekülgi

188

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ernst Idla – võlur Tallinnast””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga