Hamlyni lemmikloomade hooldamise entsüklopeedia
Hamlyni lemmikloomade hooldamise entsüklopeedia
Back Cover

“Hamlyni lemmikloomade hooldamise entsüklopeedia”

18.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985304098 Kategooriad: , Silt:

Praktiline käsiraamat lemmikloomade valimiseks ja hooldamiseks.

Arutlused teemal, miks me peame lemmikloomi, on suhteliselt uus nähtus. See tõsiasi aga on väljaspool kahtlust, et inimesed, kes peavad ja armastavad lemmikloomi, kalduvad olema keskmisest tervemad, suudavad pärast haigusi kiiremini taastuda ja neil kippub eluiga olema keskmisest pikem.

Meile meeldivad lemmikud erinevalt: koera truudus ja selts, linnu rääkimisoskus, kalade hämmastavad värvid või skorpioni veider sigimiskäitumine võivad teie meelislooma valimisel olla ühteviisi ostustavad tegurid. On ka praktilisemaid kaalutlusi, mis samuti mõjutavad teie otsust, millist lemmikut valida – looma hind ja ülalpidamiskulud, aeg, mida teil on võimalik kulutada tema eest hoolitsemisele ning kui kergesti te leiate kellegi, kes teie äraolekul oleks nõus tema eest hoolt kandma.

Hamlyni lemmikloomade hooldamise entsüklopeedia on ainulaadne teatmeallikas, kus ühtede ja samade kaante vahelt leiavad lugemist kõik lemmikloomade omanikud – kõik need, kes plaanivad looma osta, ning ka need, kes on huvitatud loomadest ja soovivad täiendada teadmistepagasit loomadest. See raamat aitab teil kõikvõimalikke lemmikuid enne otsuste langetamist üksikasjalikult võrrelda ning seejärel annab nõu, kuida oma uue seltsilise eest hoolitseda.

Tootja

David Alderton

Seisukord

kasutatud

Kaal

905

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

192

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Peeter Vissak

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Hamlyni lemmikloomade hooldamise entsüklopeedia””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga