Hollywoodi lahutused
Hollywoodi lahutused
Back Cover

“Hollywoodi lahutused” I ja II osa. 2 raamatut

11.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949251995 Kategooriad: , , , Silt:

I. Raamat

Kolm unustamatut naist. Kolm pimestavat karjääri. Kolm peatset lahutust.

Kolm tugevat kaunist naist on Hollywoodi reetlikul lahutusrajal, täis otsustavust saada oma tahtmist…

Shelby Cheney. Ronkmustada juustega andekas näitlejanna on abielus macho´liku filmistaari ja naisteküti Linc Blackwoodiga. Shelby on leppinud tema truudusetusega, sest ainult tema teab mehe minevikusaladusi.

Lola Sanchez. Seksikas superstaar on tippu jõudnud raskelt. Kui ta oli veel tundmatu, oli Lolal kuum kohtamine Linc Blackwoodiga. Mees ei mäleta nende koosveedetud ööd ja Lola ihkab kättemaksu. Kuigi abielus tennisprofi Matt Steeliga, ei suuda Lola vastu panna oma elu armastusele, säravale uimastisõltlasest filmirežissöörile Tony Alvarezile.

Cat Harrison. Blondil sõltumatul ja kuumal stsenarist-režissööril on pöörane minevik, hittfilm, rokistaarist abikaasa ning armunud ja võimukas stuudiomogul, kes on otsustanud panna ta asju tema tahtmist mööda või üldse mitte tegema. Ent Catil on omaenda suured plaanid…

Lugudega seksist, skandaalist, uimastitest ja võimust viib Jackie Collins meid Hollywoodi abielusõdade kulisside taha, nagu suudab teha üksnes tõeline sisevaatleja.

Ersen, 2012 262lk

II. Raamat

Kolm unustamatut naist. Kolm pimestavat karjääri. Kolm peatset lahutust.

Need kolm naist on ronkumustada juustega andekas näitlejanna Shelby Cheney, seksikas superstaar Lola Sanchez ja nooruke stsenarist-režissöör Cat Harrison. Nad on tippu jõudnud, silmitsi seisnud suure armastuse ja reetmisega ning jõudnud otsusele, et ainus tee edasiminekuks on lahutus.

Cat teeb Los Angeleses oma filmi, ootab lahutust ja kaalub, kas ta peaks uuest suhtest huvituma või mitte. Igatahes mitte enne, kui film on lõpetatud. Lisaks on ta saanud kaaluka tõendi oma abikaasa veelgi varasemast truudusemurdmisest.

Tema filmis mängib naispeaosa Shelby, kes on sunnitud seetõttu oma abikaasa Linci üksinda New Yorki filmivõtetele saatma. Shelby abikaasa, macho´st filmistaar, on alkohoolik ja uimastisõltlane, kes oma probleemi ei tunnista. Ja nüüd, kui ta on New Yorgis filmivõtetel, on tal vaba voli oma pahedele järele anda.

Lola taotleb lahutust abikaasast Mattist, kes elab naise kulul. Lola on uuendanud suhte oma endise kallima, režissöör Tony Alvareziga.

Otsuseni lahutada on jõudnud ka Shelby, kes ei talu enam Linci tekitatud skandaale, ent teda hoiab tagasi äsjakuuldud uudis.

Kuid lahutused ei käi alati kohtusaalide kaudu…

Lugudega seksist, skandaalist, uimastitest ja võimust viib Jackie Collins meid Hollywoodi abielusõdade kulisside taha, nagu suudab teha üksnes tõeline sisevaatleja.

Hollywoodi lahutused

Tootja

Jackie Collins

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

960

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

517

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Maia Planhof

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Hollywoodi lahutused” I ja II osa. 2 raamatut”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga