Back Cover

“India joogide teadus hingamisest”

4.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , Silt:

Idamaa hingamisharjutused kui inimese kehalise, hingelise ja vaimse arendamise vahendid

Tõlgitud vanadest käsikirjadest

Harjutus
Hoidke keha veidi kaldu, lõdvestuge, hingake rütmiliselt ja mõelge oma tõelisest Minast. Mõelge endast kui olendist, kes on kehast sõltumatu, ainult elab selle sees ja on soovi korral iga hetk võimeline seda maha jätma. Mõelge endast kui vaimust ja vaadelge mõttes oma keha kui kesta, mitte kui reaalse Mina osa. Olete kehast sõltumatu olevus, kes vaid kasutab seda. Püüdke eitada keha olemasolu. Varsti leiate, et aegajalt suudategi seda ja teile näib, et olete väljaspool oma keha. Pärast harjutuste lõppu te nagu pöörduksite sinna tagasi.
See ongi jooga hingamisharjutuste ja meditatsiooni peamine siht. Kui harjutusi jätkata, annavad nad imelise hinge reaalsuse tajumise tunde ning suutlikkuse mõista selle sõltumatust kehast. Sellises teadvuse seisundis suudate te mõista mõtete surematusest ja hakkate hingeliselt arenema sellise kiirusega, et te ise ja ka kõik teid ümbritsevad inimesed seda tähele panevad.
Alustades selliste harjutustega, ei tohi endale lubada jääda liiga kauaks kõrgematesse mõttesfääridesse ega ka oma keha vihkama hakata, sest see on ju antud meile kindla ülesande täitmiseks. Me ei tohi kunagi lakata oma keha austamast, sest see ju lõpuks ongi siin maailmas meie vaimu tempel.

(Raamatu kaaned olid katki, kleepisime nad taas kokku;))

Tootja

Ramatšaraka

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

82

Ilmumisaasta

1999

Lehekülgi

64

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““India joogide teadus hingamisest””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga