“Kuulsus”

7.55

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949441679 Kategooriad: , ,

Romaan üheksas novellis

“Loos, mis on osa loost, mis on osa loost. Ei või iial teada, kus üks lugu lõpeb ja teine algab! Tegelikult läheb kõik pidevalt üle kõigeks. Ainult raamatutes on lood korralikult üksteisest eraldatud.”

Mees ostab mobiiltelefoni ning hakkab saama kõnesid, mis on mõeldud kellelegi teisele; natuke aega kõhelnud, alustab ta mängu võõra identiteediga. Tuntud näitlejale ei helistata päevapealt, nagu oleks keegi tema elu üle võtnud. Kirjanik käib kahel reisil naisega, kelle suurim hirm on sattuda mõnda mehe kirjutatud lugudest, samas kui peast segi blogija suurim soov on saada mõne raamatu tegelaseks. Maailmakuulus esoteerikaguru sooritab peaaegu enesetapu, krimikirjanik läheb seiklusrohkel reisil Kesk-Aasias kaduma, surema sõitev vanaproua tülitseb tema välja mõelnud kirjanikuga, mobiilsideettevõtte osakonnajuhataja kaotab kaksikelu elades kahe naise vahel töö ja mõistuse.

Üheksa episoodi põimuvad tasapisi romaanilikuks tervikuks: see on laitmatu mäng reaalsuse ja väljamõeldisega, raamat kuulsusest ja kadumisest, tõest ja illusioonist.

Loe raamatust ka Eesti Ekspressist (http://paber.ekspress.ee/viewdoc/BCFE904CC480BC7EC225771A004C6B41)

AS Atlex 2009. 128 lk

Tootja

Daniel Kehlmann

Seisukord

kasutatud

Kaal

265

Kirjastus

Atlex

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

128

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kristel Kaljund

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kuulsus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga