Back Cover

“Lukustatud tänav”

9.15

Laost otsas

Seisukord: uus ? Tootekood: 9985652223 Kategooriad: , , , Silt:

Ruth Rendell (s. 1930), tänapäeva säravamaid detektiivkirjanikke, on alates 1964. aastast avaldanud ligi 40 kriminaalromaani ja hulgaliselt lühiproosakogumikke. Tema teoseid on tõlgitud 22 keelde ja need on saanud mitmeid auhindu nii Suurbritannias kui Ameerika Ühendriikides. Rendelli raamatute kohta on öeldud, et need on õppetunnid inimloomusest, “mis on suuteline nii eksootilisimaks armastuseks kui julmimaks mõrvaks. Rendell hiilgab suurepärase stiiliga, mis on talle nii ainuomane ning mesmeriseeriv.” (Patricia Cornwell)

Eesti lugejatele ja ka televaatajatele peaks Inglismaal Suffolkis elava Rendelli looming juba üsna hästi tuntud olema: käesolevaga on ilmunud 9 romaani (üks neist Barbara Vine´i nime all), lisaks televisioonis esitatud sari “Ruth Rendelli kriminaallood”.

“Lukustatud tänavat” on nimetatud tõeliseks meistriteoseks ja Rendelli parimaks romaaniks. Tegevus toimub Londonis, kaunis Regent’s Parkis ja selle lähemas ümbruses, kus ristuvad tavaliste, keskklassi kuuluvate londonlaste ning kodutute ja eluvõitluses allajäänute – või hoopiski allaandnute – maailm.

Tootja

Ruth Rendell

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

360

Kirjastus

Eesti Raamat

Ilmumisaasta

1999

Lehekülgi

302

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Mari Vaba

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Lukustatud tänav””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.