Sinine tund ees
Sinine tund ees
Back Cover

“Sinine tund”

9.59

3 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949472505 Kategooriad: , , Silt:

Ülipopulaarse raamatu “Igavesti” järjes “Sinine tund” on Everile võimalus oma perekond surnuteriigist tagasi tuua – aga ainult juhul, kui ta soostub ohvriks tooma poisi, keda armastab rohkem kui elu.

Just nüüd, kui Ever oma surematu-võimeid tundma õpib, kui tema armastatud Damen on pühendanud ta süngesse, ahvatlevasse maailma, juhtub Dameniga midagi hirmsat. Samal ajal kui Everi võimed aina täiustuvad, hakkab igavene elu mõistatusliku haiguse tõttu Dameni kehast lahkuma.

Meeleheitlikult poissi päästa soovides rändab Ever nende kahe pelgupaika Suvemaale, kus ta ei paljasta ainult Dameni minevikusaladuse – kohutava loo, mida Damen varjata tahtis -, vaid ka iidse teksti, mis õpetab ajas rändama. Saatjaks sinine kuu, mis annab talle ainsa võmaluse reisiks, on Ever sunnitud valima, kas keerata kella tagasi ja päästa oma perekond hukutavast autoõnnetusest… või jääda olevikku ja päästa Damen, kes iga päevaga aina nõrgemaks muutub…

Alyson Noeli kõik kuus “Surematute” sarja raamatut on olnud nädalaid edetabelite tipus. Külastage tema veebilehte aadressil www.alysonnoel.com.

Tootja

Alyson Noel

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

335

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

303

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Helina Koldek

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Sinine tund””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga