Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega
Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega
Back Cover

“Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega”

11.99

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985316788 Kategooriad: , Silt:

Küsimused, kas tulnukad on olemas ja kust nad tulevad, on inimeste meeli ikka erutanud. Mida nad meist tahavad, miks nad on Maast huvitatud? Kas nad on lihtsalt rikkad noored galaktikapoisid tähtedevaheliste sportautodega, kes naudivad Maa õrritamist, nagu pakub välja kirjanik Douglas Adams oma romaanis “Pöidlaküüdi teejuht Galaktikas”? Või on neil mingi tõsisem eesmärk?

Paljud inimesed usuvad, et tulnukad võivad pärineda mõnelt planeedilt, kus ei saa enam elada, ja nad otsivad uut elukohta. Teised on veendunud, et nad muretsevad inimeste pärast, kes hävitavad end selliste “mänguasjadega” nagu näiteks tuumaenergia, mida inimene lõpuni ei mõista ega oska ka vastutustundlikult valitseda. Kahjuks saame anomaalseid nähtusi hinnata vaid meie oma standardite järgi. Võib-olla pärineb kõige reaalsem hinnang dr Stanton Friedmanilt, kes oli ameerika tunnustatud füüsik, enne kui temast sai täiskohaga ufoloog. Ta on öelnud: “Nad ei taha siia kolida. Nad on lihtsalt mures selle pärast, mida me siis teha võime, kui siit väljapoole pääseme.”

Küsimusele, kas tulnudkad on olemas, ei ole teaduslikult tõendatud vastust. Küll aga on ufoloogid regitstreerinud üle 40 miljoni ülestähenduse tundmatutest lendavatest objektidest ja kontaktidest ufonautidega.

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

655

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2007

Lehekülgi

384

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Piret Raudsepp

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga