Maailmavaadete sõda
Maailmavaadete sõda
Back Cover

“Maailmavaadete sõda”

14.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949272020 Kategooriad: , , , Silt:

Teaduse ja spirituaalsuse duell.

Selle raamatu kaks autorit kohtusid esimest korda teledebatis jumala tuleviku üle. Üks neist on vaimsuse eestkõneleja, teine tuntud füüsik.

Käesolev kirjatöö on selle tähendusrikka kohtumise ning lepitamatu, ent respekteeriva maailmavaadete kokkupõrke tulemus. “Maailmavaadete sõjas” vaidlevad need kaks suurt mõtlejat kosmose, evolutsiooni ja elu teemadel, kõnelevad inimajust ja jumalast, puudutades fundamentaalseid küsimusi, mis määratlevad inimliku kogemuse.

Kuidas universum tekkis? Milline on aja olemus? Mis on elu? Kas Darwin eksis? Mis teeb meist inimese? Milline on side mõistuse ja aju vahel? Kas jumal on illusioon?

Deepak Chopra on kirjutanud enam kui 60 raamatut, mida on tõlgitud enam kui 85 keelde ja millest paljud on jõudnud edetabelite tippu nii ilukirjanduse kui mitteilukirjanduse kategoorias. Ta on juhtiv tegelane vaimse arendamise vallas. www.deepakchopra.com

Leonard Mlodinow kaitses doktorikraadi teoreetilises füüsikas California ülikoolis Berkeleys. Ta on õppejõud California tehnoloogiainstituudis ning tema kirjatööd käsitlevad muuhulgas juhuslikkust ning suuri protsesse. www.its.caltech.edu

Tootja

Leonard Mlodinow, Deepak Chopra

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

620

Kirjastus

Tänapäev

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

356

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Eve Rütel

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Maailmavaadete sõda””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga