Back Cover

“Merivälja. Eesti lähiaja kõige suurem mõistatus”

21.99

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949985135 Kategooriad: , , Silt:

Kas me oleme ühe isa lapsed?

Romaani “Raudrästiku aeg” ja apteeker Melchiori lugude autor Indrek Hargla hoogsa põnevusromaani keskmes on Eesti kõige kuulsam lahendamata üleloomulik juhtum, müstiline Merivälja maa-alune ufo ehk Objekt “M”, nagu seda nimetati.

On aasta 1997 ja ufo väljakaevamised on ammu lõppenud. Meriväljale tuleb noor tütarlaps Karin, kes asub tööle liikumisvõimetu invaliidi Juliuse hooldajana ja kes kistakse kohe intriigide pöörisesse. Meriväljal tegutseb väljapressija, kes teab sealsete elanike räpaseid saladusi ja sunnib neid omavahel pidama õelaid erasõdasid. Ja kui see mäng nõuab esimese ohvri, siis selgub, et kõik need inimesed on kaudselt seotud salapärase Objektiga “M”. Võõrvõimud kasutasid ufo väljakaevamisel selgeltnägijate abi ja kõik, kes liiga palju teada said, kõrvaldati. See saladus oli liiga tähtis ja tunnistajad ei tohtinud ellu jääda.

Kuhu kadus geniaalne viiulivirtuoos Georg Sinimets või on ta ikka veel elus? Kas Merivälja all oli tõesti peidus maaväline lendav objekt? Või on see tänini seal? Ja kui enam ei ole, siis kuhu see kadus? Romaani lõpp lahendab ka selle saladuse.

Üks nõid. Suur saladus. Kõige ohtlikum tõde.

Tootja

Indrek Hargla

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

600

Kirjastus

Raudhammas

Ilmumisaasta

2017

Lehekülgi

559

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Merivälja. Eesti lähiaja kõige suurem mõistatus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.