Motiveerimise kunst
Motiveerimise kunst
Back Cover

“Motiveerimise kunst”

9.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985307739 Kategooriad: , Silt:

“Tulemuslik motiveerimine ei ole lihtne piitsa ja prääniku jagamine. See raamat on asjatundlik ja süsteemne, samas on seda tänu tabavale huumorile kerge lugeda. Soovitav on raamat jätta käeulatusse. Aitab igapäevaselt analüüsida juhtimise “võlukunsti”. Anna lugeda ka oma ülemusele :)”

– Üllar Jaaksoo, Tele2 juhatuse esimees

“Kasulik raamat lugemiseks kõigile, kes tahavad ise oma elu juhtida, mitte lasta seda juhusel ja keskkonna mõjudel teha. Eriti juhtidele, kel iga päev vaja oma töötajaid enesemotiveerimisel aidata ning kõigepealt ennast motiveerituna hoida. Soovitan nii isiklikule kui ka firma raamaturiiulile, ja mitte üks kord lugemiseks, vaid käsiraamatuks ja loetu igapäevaseks praktiseerimiseks.”

– Heili Sõmer, Inscape Koolituse tegevdirektor

“”Motiveerimise kunst” annab võtme mõistmaks, miks ühed on õnnetud ja väsinud omaenda raskusest, samas kui teistel silmad säravad ja nad lausa pakatavad nakatavad energiast. Raamatust leidsin kinnitust sellele, millesse ma usun, mida olen kogenud, aga mida on raske teistele edasi anda ja õpetada. Leidsin siit vastuse, kuidas seda teha.”

– Marju Käärst, psühholoog, juhtimiskonsultant

Tootja

Max Landsberg

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

315

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2003

Lehekülgi

206

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Klaire Kolmann

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Motiveerimise kunst””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga