suhte ees
suhte ees
Back Cover

“Töösuhte lõpp”

3.85

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949434039 Kategooriad: ,

Iga lõpp on uue algus – nii on mõistlik vaadata töökohast ilma jäämist. Hea, et raamatus näidatakse ka töötaja lahkumise positiivset külge. \”Igasugune katsumus ja kogemus on edasiviiv ja annab võimaluse tähtsateks muutusteks\”, ütleb autor eessõnas. Mina jäin ilma oma väga heast töökohast, kui olin kodus 3-kuuse lapsega. Pärast šokki ja julgustavat jutuajamist toetava inimesega sai alguse oma büroo loomise idee…

Tänapäeval vahetavad inimesed tihemini töökohti. Sageli tuuakse põhjuseks parem palk – ja mugav on seda uskuma jääda. Klientidele personali valides kuulen aga palju olulisemate lahkumise põhjustena keerulisi tööalaseid suhteid, tunnustuse puudumist, vähest hoolivust, kokkulepete murdmist, arenguvõimaluse puudumist. Suur on lahkumisvestluse väärtus, kui töötaja on aus ja avatud – alluvana pole see alati mõistlik teguviis – ning juht saab teada lahkumise tõelised põhjused. See on suurepärane võimalus teadvustada ohtusid, mis mõjutavad häid koostöösuhteid meeskonnas ka tulevikus.

Mis iganes põhjustel töötaja lahkub, tuleb teda tänada tehtud töö eest. Lahkuda tuleb sõpradena – see on üks võimalus ettevõtte kui hea tööandja maine kujundamisel. Raamatu väärtuseks on lähenemine töötaja lahkumisele kui loomulikule osale inimsuhete laias spektris. Lugedes saame rikkamaks teiste kogemuste võrra, sest autor on raamatu kirjutamisel toetunud Eesti personalijuhtide ja tippjuhtide kogemustele.

– Sirje Tammiste,

Sirje Tammiste Konsultatsioonibüroo personalikonsultant ja suhtlemistreener.

Tootja

Kadi Heinsalu

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

305

Kirjastus

Äripäeva Kirjastus

Ilmumisaasta

2007

Lehekülgi

223

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Töösuhte lõpp””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga