Back Cover

“Paastuga terveks”

18.90

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789985324295 Kategooriad: , , Silt:

Kuidas elada tervena, puhastades keha ja hinge ravipaastuga ning toitudes tasakaalustatult

7 päevaga 7 aastat nooremaks, 7 kilo kergemaks, 7 korda erksamaks

Dr med Natalia Trofimova on sündinud Taga-Karpaatias ungari peres. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning täiendanud end erialaselt Venemaal, Rootsis, Hispaanias, Inglismaal, Saksamaal ja mujal. Suurem huvi loodusravi vastu tekkis dr Trofimoval ülikooliajal, kui ta koges, et leidub hulk nähtusi, mida tavameditsiin ei oska seletada. Pärast töötamist TÜ Kliinikumis otsustas ta 1998. aastal asutada Eesti esimese loodusravikeskuse Loodus Tartumaale Luunja valda. Aastal 2005 järgnes sellele ambulatoorset vastuvõttu pakkuva Biokliiniku rajamine Tartusse. Nüüdseks on dr Trofimoval üle 30-aastane kogemus ravipaastu ja dieetravikuuride alal ning tuhandeid patsiente.

Dr Trofimova innustab lugejaid asuma looduslähedasema eluviisi teele ning paastuma. Sel moel suudab igaüks elada täisväärtuslikumat elu, hoida oma tervisemuresid kontrolli all ja püsida tõbedest priina ka ilma arstirohtudeta.

Paastumise kui ravimeetodi kohta saab nende kaante vahelt uut infot nii see, kes on pidanud paastu pelgalt kaalulangetamise viisiks, kui ka kogenud paastuja. Et aidata mõista teadliku paastumise erinevust pealesunnitud nälgimisest ning seda, mil määral mõjutab tervist organismi eripära – sealhulgas võimalik toidutalumatus -, toitumisharjumused ja eluviis, kirjeldatakse põhjalikult inimorganismi toimimist.

Teoreetilised alapeatükid vahelduvad praktilistega, kus autor annab hulgaliselt näpunäiteid selle kohta, kuidas iga inimene ise saab oma tervise ja heaolu nimel midagi ära teha. Raamatusse on oma lugude jutustamisega andnud panuse ka Looduse paastukuuril käinud inimesed, kelle lugudele lisanduvad autori üldistused oma mahukast paasturaviarsti praksisest.

Tootja

Natalia Trofimova, dr

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

609

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2018

Lehekülgi

248

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

.

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Paastuga terveks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga