Back Cover

“Sihtmärk”

6.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949343003 Kategooriad: , , Silt:

Ameerika Ühendriikide president teab, et kavandatav missioon on ohtlik ja ülimalt riskantne, kuid õnnestumise korral avaneb võimalus kõrvaldada üleilmne oht. Ebaõnnestumise puhul on aga karta ametist tagandamist ja riigil tuleb silmitsi seista senisest veelgi suuremate probleemidega. Seega kutsub president appi meeskonna, kes suudab täita ka võimatuna näivat ülesannet – Will Robie´ ja tema partneri Jessica Reeli.

Koos tegutsedes on Robie ja Reel võitmatu palgamõrvarite paar. Siiski leidub võimukandjaid, kes neid ei usalda, kaheldes, kas partnerid saavad missiooniga hakkama. Nad teevad kõik selleks, et agendid täidaksid ülesande oma elu hinnaga.

Missiooniks valmistumist ohustab Reeli isikliku eluga seotud probleem, mis toob ammused vaenlased tema lävele, äratab ellu kunagised viirastused ning seab surmaohtu tema lähedased. Pealegi tuleb Robie´l ja Reelil kohtuda uue vaenlasega: tundmatu ja oskusliku palgamõrvariga; naisega, keda kogu elu on õpetatud tapma ning kelle sihtmärkide loetelusse kuuluvad ka Will Robie ja Jessica Reel.

Tootja

David Baldacci

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

627

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

488

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Matti Piirimaa

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Sihtmärk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga