Back Cover

“Ärka!”

9.90

1 laos

Seisukord: Kasutatud ? Tootekood: 9789949336869 Kategooriad: , Silt:

“See on raamat tõest mida maailm on oodanud”
– Sadhvi Siddhali Shree

Käsiraamat tõeotsijale

Ärka-s! Acharya Shree Yogeesh inspireerib sind, tõeotsijat, muutma oma sotsiaalseid ja religioosseid uske ja arusaamatusi, näidates sulle, kuidas omada otsest kogemust tõest, oma hingest.

Laienedes kaugemale pealmisest vaimsuse vahukihist, näitab Acharya Shree, kuidas praktiliselt läheneda vaimsele elule selles maailmas. See aitab sul kogeda vääramatut õnnetunnet, koguda tarkust ja õppida, kuidas jääda mõjutamatuks hinge tavaliste takistuste ees: ideoloogia, illusioon, ja sisemine vägivald nagu viha, ego, pettus ja ahnus. Kui su keha ja mõistus on puhastunud, saad sa teadma tõde enda ja teiste elu kohta. Su elu ei tundu enam kunagi enam tühi.

Tunne iseennast. Tea tõde. Tea Jumalat.

Acharya Shree Yogeesh on rahvusvaheliselt tuntud elav valgustunud meister, kirja- ja kõnemees, kes aitab tõeotsijaid ka praktiliselt muutma oma elu, et edeneda vaimsel teel.

Acharya Shree Yogeesh on asutanud Siddhayatan Tirth-i, 60 hektari suurusel pinnal asuva vaimse koolituse keskuse ja meditatsioonipargi, mis asub Dallase lähedal, Texases, Yogeesh Ashrami Los Angelese lähedal, Californias, Yogeesh Ashram Internationali Indias ja laste kooli Haryanas, Indias ning ta on pühendanud üle neljakümne aasta oma elust, et jagada vägivallatuse, ühtsuse ja totaalse muutumise sõnumit.

Tootja

Acharya Shree Yogeesh

Seisukord

Kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

202

Kirjastus

Siddha Sangh Publications

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

137

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ärka!””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga