Soovitusmootor
Soovitusmootor
Back Cover

“Soovitusmootor”

11.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949464371 Kategooriad: , Silt:

Enamik ettevõtteid usub, et see, kas kliendid neid soovitavad või mitte pole nendi enda teha. Uuringud aga näitavad, et inimesed tunnevad vastupandamatut vajadust oma sõpradele tooteid ja teenuseid soovitada – see on sügavale ajju kodeeritud tung. Ja nutikad ettevõtted oskavad seda tungi enda huvides tööle panna. Turundusspetsialist ja väikeettevõtluse guru John Jantsch pakub praktilisi meetodeid, kuidas rakendada soovitamise jõudu uute klientide ühtlase juurdevoolu tagamiseks. Hoolitsege, et kliendid oleksid rahul ja nad soovitavad teid omakorda uutele klientidele.

Mõned Jantschi nõuanded:

Suhelge klientidega dialoogi, mitte monoloogi vormis. Tänu sotsiaalmeedia võimaluste võivad igasuguse suurusega ettevõtted oma klientidega suhelda koduväljakult lahkumata hõlpsamalt kui kunagi varem, aga saladus peitub kuulamises.

Müügiesindajad on teie turundustiimi kõige väärtuslikum osa. Ettevõtte peamine ühenduslüli klientidega ongi müüjad, kes on peamisteks soovitusallikateks. Nende kaasamine soovitusstrateegiasse on eluliselt tähtis.

Teavitage oma kliente. Soovitustest on abi ainult siis, kui neid antakse õigetele inimestele. Selgitage oma klientidele, kellele nad peaksid teid soovitama.

See praktiline, nutikas ja originaalne käsiraamat on kohustuslik lugemisvara igale ettevõttele, kes otsib uusi võimalusi arenemiseks, omamata sealjuures kopsakat turunduseelarvet.

Tootja

John Jantsch

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

291

Kirjastus

Äripäeva Kirjastus

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

240

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kadri Jaanits

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Soovitusmootor””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga