Spioon
Spioon
Back Cover

“Spioon”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985338889 Kategooriad: , , Silt:

Brasiilia kirjanik Paulo Coelho (snd 1947) on maailma üks menukamaid autoreid. Tema teoseid on tõlgitud 81 keelde ja neid on müüdud üle 210 miljoni eksemplari enam kui 170 riigis. Kirjanikuna on Paulo Coelhol sotsiaal meediakanalites kõige rohkem jälgijaid. Enne lõplikku pühendumist ilukirjandusele töötas ta ajakirjanikuna.
Ta on kirjutanud ka näidendeid ja laulusõnu Brasiilia muusikutele. Rahvusvahelise kuulsuse tõi Coelhole romaan “Alkeemik”. Mitmed tema teisedki raamatud – “Palverännak”, “Veronika otsustab surra”, “Accra käsikiri”, “Abielurikkumine” – on puudutanud inimeste südameid terves maailmas. Coelho on saanud arvukalt rahvusvahelisi kirjandusauhindu. Alates 2002. aastast kuulub ta Brasiilia Kirjandusakadeemiasse ning on 2007. aastast ÜRO rahusaadik.

“Olen valel ajal sündinud naine ja seda pole võimalik heaks teha. Ma ei tea, kas mind tulevikus mäletatakse, aga kui see peaks juhtuma, siis ei tahaks ma, et minus nähtaks ohvrit, vaid et minusse suhtutaks kui inimesse, kes elas julgelt ja maksis kartmatult hinda, mida selle eest nõuti.”

Paulo Coelho räägib oma uues romaanis loo Mata Hari salapärasest elust. Mata Hari oli tantsija, kes ei peljanud alsti lavale astuda, paljude rikaste ja mõjukate meeste armuke ja julge teenäitaja, kes oli üle 20. sajandi alguse provintslikust piiratusest, teenides sellega ära Pariisi suurilmadaamide kadeduse ja viha.

Paulo Coelho esitab Mata Hari loo läbi tema viimase kirja, mille peategelane kirjutab Pariisi Saint-Lazare´i vanglas, kus ta viibib kahtlustatuna spionaažis. See kiri on otsekui testament, mille adressaadiks on Mata Hari tütar, kellele ema tahab selgitada, miks ta otsustas omal ajal kodust lahkuda ja elule iseseisva naisena vastu astuda, kuni ta oma Champs-Elyseel asuvas hotellitoas 1917. aastal arreteeriti.

Paulo Coelho romaan loob sellest ajaloo ühest mõistatuslikust naisest elava pildi ning näitab, et ka kõige kõrgemad puud kasvavad vaid väikesest seemnest, nagu õpetas tulevasele tantsijannale tema ema.

Tootja

Paulo Coelho

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

222

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

192

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Indrek Koff

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Spioon””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga