Back Cover

“Suhtlemismängud. Mängud ja manipulatsioonid inimsuhetes”

6.25

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985332887 Kategooriad: , Silt:

Elu on mäng, kui seda nii võtta. Aga mängimine ei ole sugugi alati lõbus ega kahjutu tegevus. Sellest raamatust leiab hulga igapäevaseid elumänge, milles me paratamatult kaasa lööme, näiteks raha ja karjääriga seotud suhtemänge, seksi- ja abielumänge, peomänge ja kuritegelikke mänge. Nii oskuslikult varjatud kui ka ilmselgeid – mänge, mida meiega mängitakse või mida me ise meelsasti teistega mängime.

Mängureeglite tundmine tuleb igal juhul kasuks.

Suhtlemiskäikude analüüsi järgi on enamik ameti- ja erakõnelusi, flirte ja müügivestlusi, peretülisid ja diplomaatilisi läbirääkimis kujundatud nähtamatutest reeglitest, mis määravad üldjoontes selle, kuidas suhtlus kulgeb ja kuhu välja viib. See raamat aitab sügavamalt mõista iseennast, kaasinimesi ja seda, mis meie igapäevaste sotsiaalsete kontaktide ajal tegelikult toimub.

Eric Berne (1910-1970), meditsiiniteaduste doktor, arendas 1960. aastatel välja transaktsionaalse ehk egotasandite ning suhtlemiskäikude analüüsina tuntud õpetuse. Käesolev autori tähtteos ilmus 1964. aastal. Ühtaegu isiksuse kontseptsioonina, suhtlemisteooriana ning psühholoogilise meetodina vaadeldav transaktsionaalne analüüs on leidnud pärast oma looja surma arvukaid järgijaid ja arendajaid nii teadlaste kui ka praktikute hulgas.

Tootja

Eric Berne

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

292

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

207

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Liis Riikoja

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Suhtlemismängud. Mängud ja manipulatsioonid inimsuhetes””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga