Back Cover

“Suure kala jahil”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985988268 Kategooriad: , , Silt:

Mediteerimine, teadvus, loovus

Raamatus “Suure kala jahil” heidab rahvusvaheliselt tunnustatud filmilavastaja David Lynch valgust oma loomeprotsessile ja töömeetoditele ning räägib, kuidas on mediteerimine teda loomingulises töös aidanud.

Lynch räägib enesesse süvenemisest, ideede tekkimisest kui kalapüügist ning nende ülekandmisest kino- ja teleekraanile ning teistessegi meediumitesse, maalikunsti, muusikasse ja disaini. Lynch kirjutab esmakordselt ka omaenda enam kui kolm aastakümmet kestnud transtsendentaalse meditatsiooni praktikast, mis on autori loovust oluliselt mõjutanud.

Lynch tutvustab lühikestes peatükkides oma ideede arenguprotsessi nende tekkimisest ja tabamisest kuni otsustava valikuni. Ta kirjeldab ideede töösserakendamist ning koostööd teistega. Lõpuks peatub filmilavastaja iseendal ning inimese seotusel ümbritseva maailmaga. Lynch kirjeldab, kuidas endasse süvenemise protsess, mis on teda ennast ja tema tööd olulisel määral mõjutanud, võib avaldada otsest ja positiivset mõju ka kõigile teistele.

“Suure kala jahil” aitab Lynchi austajail paremini mõista talle kui lavastajale ainuomaseid visioone ning raamat on ühtlasi põnev lugemisaines kõigile, kes soovivad arendada oma loovust ja õppida loominguliselt lähenema igale eluhetkele.

Filmilavastaja David Lynch, kolmekordne “Oscari”-nominent, on meie ajastu üks huvitavaid filmitegijaid. Alates varajastest seitsmekümnendatest kuni tänase päevani on Lynchi populaarsed ja kriitikute heakskiidu leidnud filmid, sealhulgas “Eraserhead”, “The Elephant Man”, “Wild at Heart”, “Twin Peaks”, “Blue Velvet”, “Mulholland Drive” ja “INLAND EMPIRE”, lammutanud seina art-house´i filmide ja Hollywoodi toodangu vahelt.

Tootja

David Lynch

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

330

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

206

Mõõdud

Taskuformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Aigi Vahing

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Suure kala jahil””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga