Tagaaetavad
Tagaaetavad
Back Cover
Allahindlus!

“Tagaaetavad”

2.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949126255 Kategooriad: , , , Silt:

Põgenev ajakirjanikd ja otsusekindel FBI agent võtavad sihikule rahvusvahelise skandaali.

Naise artikkel süütab vägivallaleegi.

Mehe juurdlus viib nad tulejoonele.

Ajakirjanik Erin McKenna uurib tähtsa kaitsetööstusäri sidemeid rahvusvahelise seksikaubandusega. Ent olles firma vastu kohtus tunnistanud, variseb tema maailm kokku, kui seesama ettevõte ostab ajalehe, kus ta töötab, ja Erin vallandatakse ilma igasuguse selgituseta. Tema kodu otsitakse läbi, arvuti varastatakse ja talle endale tungitakse kallale.

FBI agent Jerrod Westlake´i kummitab tema õe ammune kadumine ning ta on pühendanud oma elu lõpu tegemisele rahvusvahelisele seksiorjade ärile. Kui ta leiab Erini uimasena korteri põrandalt, asub Jerrod teda otsekohe kaitsma kui tunnistajat.

Jerrod peab Erinit aitama ja naise infoallika üles otsima. Ent kui nad koos tööle hakkavad, muutub olukord tõeliselt ohtlikuks…

Harlequin on maailma juhtiv romantiliste ja naisteromaanide väljaandja.

Torontos baseeruv kirjastuskontsern avaldab iga kuu 115 erinevat raamatut 25 keeles, mis ilmuvad kuue kontinendi 94 riigis. Harlequin müüb aastas ligi 131 miljonit raamatut, pakkudes naistele lugemist armastusteemalistest psühholoogilistest thriller´itest köitvate suhteromaanideni.

Harlequini ülemaailmne haare kajastub peakontorite kaudu, mis asuvada Torontos, New Yorgis, Londonis, Tokios, Milanos, Sydneys, Pariisis, Madridis, Stockholmis, Amsterdamis, Hamburgis, Ateenas, Budapestis, Granges-Paccot´s, Varssavis ja Rio de Janeiros.

Tootja

Rachel Lee

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

535

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

295

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Ülle Jälle

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Tagaaetavad””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga