Tarzani seiklused Tallinnas ees
Tarzani seiklused Tallinnas ees
Back Cover

“Tarzani seiklused Tallinnas”

1.55

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , ,

Me sarnaneme vesikarika nimeliste taimedega. Nii nagu nemad hõljuvad vabalt vees, kuhu kinnituvad nende juured ning õõtsuvad seal siia ja sinna, nii ka meie oleme nagu atmosfääritaimed ning meie juured kinnituvad õhku, on sellega ühises liikumises, kulgedes kord siia, kord sinna.

– Hippokrates

Igal pool ja alati jääb inimene inimeseks ega ole sest ajast oma väliskesta all suurt muutunud, kui ta kuue miljoni aasta eest kahe kaljunuki vahel olevast koopapraost türannosauruse eest pääsu otsis.

– Edgar Rice Burroughs

Tänapäeva toodud müüt-film ja selle tegelased, Tarzan ja Jane, vene spioonid Rokoff ja Pauvitch, Jane´i vanaisa Paul, Kolleeg, Hippokrates, Sokrates, Keegi ja KGB, kõik nad põimuvad uueks kaasakiskuvaks looks, kirevaks burleskiks, milles ei puudu traagilised alatoonid. Romaani tegevus leiab aset 20.-21. augustil 1968. aastal, ajal, mil… Tšehhoslovakkia Sotsialistliku Vabariigi partei- ja riigitegelased pöördusid Nõukogude Liidu ja teiste liitlasriikide poole palvega osutada Tšehhoslovakkia vennasrahvale kiires korras abi…

Tootja

Edgar Rice Burroughs, Toomas Raudam

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

176

Ilmumisaasta

1991

Lehekülgi

144

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Tarzani seiklused Tallinnas”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga