Back Cover

“Tekkeloo hoidja. Inimkonna peidetud päranduse otsimine”

19.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985731654 Kategooriad: , , Silt:

Iidsete mõistatuste valvur, saladuste hoidja…
Aastatuhandeid on Egiptuse suur sfinks itta vaadanud, silmad igavikule keskendunud, lugedes tähtede sõnumit, mille inimkond on ammugi unustanud. Ning tänapäeval, mil meie tsivilisatsioon valmistub suure tsükli lõpuks, annab tähtede sõnum endast tungivalt märku, oodates, et seda ometi kord mõistetaks.
Kõik võtmed on paigas. Geoloogia ja arheoastronoomia on juba osutanud, et lõvi kehaga sfinks võib olla määratult vanem, kui egüptoloogid seda praegu arvavad, ning et see ei pärine aastast 2500 eKr, vaid hoopis aastast 10 500 eKr – astroloogilise Lõvi ajastu algusest. Samuti teame juba, et sfinksist umbes pool miili lääne pool kõrguvad Giza kolm püramiidi pole lihtsalt suurushullude vaaraode hauakambrid, vaid hoopis Orioni vöö viieteistkümnest miljonist tonnist kivirahnudest koosnev täpne taevakaart. Kas siis keegi püüab meile midagi öelda? Ja kui see nõnda on, siis kes?
Teoses “Tekkeloo hoidja” tutvustavad Robert Buval (“Marsi müsteerium”) ja Graham Hancock (“Jumalate järjed”, “Marsi müsteerium”) meile sügavat ning tähendusrikast ajaloolist ja teaduslikku detektiivtööd, mille käigus avati muistse taeva keerukate arvutisimulatsioonide varal mainitud monumentidesse aastatuhandeteks talletatud salakood ning loodi mõistatuslike püramiiditekstide ja muude iidsete egiptuse raidkirjade lahtimõtestamise uus vapustav teooria.
Need tekstid osutavad teravmeelsel viisil aarete rajale ning, nagu autorid oma vapustavates järeldustes teatavaks teevad, on see aaretejaht püramiidide ja sfinksi ümbruses juba kakskümmend aastat kestnud ja sellest võtavad ühtviisi agaralt osa tuntud egüptoloogid, kõrged riigiametnikud, jõukad fondikäsutajad ning ennast kulisside varju peitev mingi salapärane esoteeriline organisatsioon. Mida nad kõik otsivad? Mis peitub sügaval sfinksi käppade all aluskaljus asuvas risttahukakujulises kambris, mille olemasolu tuvastati seismiliste uuringutega? Ja mida varjab enda taga mõistatuslik uks, mis hiljuti sügaval suure püramiidi sisemuses avastatud seni uurimata šahti suleb? Ja kas inimkond kohtub ettemääratusega – ent mitte tulevikus, vaid kauges minevikus, kindlaksmääratud kohas ja ajal?
Saladusi ei saa kauem peita…

Tootja

Graham Hancock, Robert Bauval

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

545

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

323

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Matti Piirimaa

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Tekkeloo hoidja. Inimkonna peidetud päranduse otsimine””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga