Valed meie vahel
Valed meie vahel
Back Cover

“Valed meie vahel”

14.75

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949259557 Kategooriad: , , , Silt:

Saladused, mis panevad proovile heitliku, ent murdumatu sideme õdede vahel. See on side, mille on sepistanud armastus, truudus, reetmine ja andestamine.

Maya ja Rebecca Ward on mõlemad suurepärased arstid, kuid sellega õdede sarnasus ka lõpeb. Teismelisena nägid nad pealt oma vanemate mõrva, ent Rebecca päästis Maya püssimehe käest. Tragöödia tõttu sai Mayast ettevaatlik ja arg leppija rahuliku arstipraksise ja abikaasa Adamiga, Rebeccast aga riskija.
Kui hävitav orkaan Põhja-Carolina osariigi rannikut tabab, veenavad Rebecca ja Adam Mayat koos nendega päästeoperatsioonile tulema. Maya nõustubki viimaks, soovides abikaasale meele järele olla. Ta sukeldub ohvrite eest hoolitsemise ja nende transportimise probleemidesse, ent siis kukub ta helikopteriga tormitsevasse tulvavette ja paistab, et ellujäänuid pole.
Kui Rebecca ja Adam on sunnitud leppima sellega, et Mayat enam ei ole, pöörduvad nad teineteise poole – algul lohutust otsides ja veidi hiljem kires, teadmata, et hulk kilomeetreid tsivilisatsioonist eemal on Maya vigastatud ja lõksus võõraste juures, keda ta võib-olla ei saa usaldada. Eemal õest, kes teda alati päästis, peab Maya nüüd leidma julguse, et ennast ise päästa – teadmata, et see elu, mis teda varem ümbritses, on igaveseks muutunud.

Tootja

Diane Chamberlain

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

286

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

311

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Leelo Kaskmann

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Valed meie vahel””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga