Back Cover

“Ärkamise kursus”

14.00

Laost otsas

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949255160 Kategooriad: , ,

“Ärkamise kursuses” tugineb autor oma eelmistes raamatutes (“Võti”, “Külgetõmbefaktor” jt) kirjeldatud meetoditele, kuidas täielikult integreerida armastus, raha, suhted ja õnn pikaajaliseks holistiliseks eduks.

Saladus kõikide probleemide lahendamiseks

– Rikkus ja raha – Tervis ja vormisolek – Armastus ja suhted – Õnnelikus ja rahulolu – Vaimne valgustumine

Põhineb eriti edukal kursusel!

Kujutlege, et teie suurimad probleemid – probleemid raha, tervise, õnne ja armastusega – kaovad äkitselt. Mida te teeksite? Kuidas te oma aega veedaksite? Kus te elaksite? Milline oleks teie elu ilma piiranguteta?

Kui tahate seda teada saada, siis võtke Joe Vitale “Ärkamise kursus” ja avastage enneolematu programm oma raskeimate probleemide ületamiseks ja soovitud elu loomiseks. Täiustatud “Ärkamise kursus” annab teile vahendid, et minna sügavale enda sisse ning avada täiesti uus isiklik ja professionaalne transformatsioon.

Järgige Joed, kui ta süveneb oma minevikku, arutades ausalt oma võitlusi, mida ta koges pärast oma elu kokkukukkumist. Te näete, kuidas ta kulges ellujäämisest õitsenguni, ning võite ise sama teha. Siis lähete te enda sammsammulisele teekonnale läbi ärkamise nelja staadiumi, jõudes lõpuks ärkamise staadiumisse, Joe töö kulminatsioonini.
Te näete ka Joe põhimõtteid tegevuses, heidate pilgu ärganud miljonäridele ja ärganud suhetele ning saate erilised vahendid, mida kasutada enda oskuste värskena hoidmiseks.

Tootja

Joe Vitale

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

218

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2014

Lehekülgi

229

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Eva Nilson

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ärkamise kursus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.