Back Cover

“Aura. Juhised, kuidas olla terve ja tunda end hästi”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985019023 Kategooriad: , Sildid: ,

Iga asja puhul on tähtsaim küsimus alati “Kuidas seda teha?”

Inimvaimul on palju imepäraseid jõude – palju rohkem, kui te olete iial unes aimanud, – ja inimkond on alles alustanud avastusretke, mis laseb teil neid kõiki käivitada. Tegutsedes kasvab meie suutlikkus.

On palju imelisi asju, mida te suudate teha. Neid sooritades õpite paremini tundma vaimu ja hinge sünnpäraseid omadusi ning neid sisemisi võimeid rakendades muudate need tugevamaks – nagu tugevneb ka teie ettekujutus oma vaimsest ja hingelisest potentsiaalist.

Õppides nägema ja lugema aurat või valmistama armuohutist või kasutama võlupeeglit või paljusid muid kummalisi ja imepäraseid asju, avardate – õige veidikese – tohutut annet, mis peitub elujõus eneses.

Me oleme sündinud selleks, et suudaksime kasvada, ja jätta see anne kasutamata – mitte avardada oma taju piire ega selle mõistmist – on sama halb kui pöörata selg elu, armastuse, ilu ja õnne andidele, milles seisneb ju loomise mõte.

Õppida neid asju tegema tähendab avada psüühika aknad vaimu ja hinge uutele maailmadele. Tegelikult tähendab nende asjade teostamine uutesse maailmadesse sisenemist. Igaüks neist asjadest on samm edasi vastutuse võtmiseks maailmade eest, mida te suudate vormida ja mõjutada.

Lihtne, kergesti mõistetav, aga väga tulemusrikas. Nende järkjärguliste juthnööride täitmine võib tuua teile ülipõnevaid elamusi. Saage endale võim ümbritseva maailma üle ning astuge uutesse vaimu ja hinge maailmadesse.

(Raamatus on endise omaniku allkiri)

Tootja

Jane Struthers

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

410

Kirjastus

Koolibri

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

128

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Hendrik Saare

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Aura. Juhised, kuidas olla terve ja tunda end hästi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga