Back Cover

“Aus ajalugu – mis juhtus tegelikult”

16.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949452286 Kategooriad: , Silt:

Kujutage ette kooli ajalootundi, kus ei räägita tüdimuseni Rooma impeeriumi langemisest, ristirüütlite vallutustest ega Teisest maailmasõjast. Selle asemel jutustatakse hoopis võimuka Marcus Antoniuse kihlveost imekauni Kleopatraga või Rooma seadusest, mis tühistas bankettidel peeretamise keelu, ja sultani uppumisurma mõistetud haaremist.

See raamat on ühtaegu kummaline, haarav ja üllatav. Kaanest kaaneni täis põnevaid fakte ajaloo varasalvedest, pakub see vaheldust seni harjumuspärastele ajalookäsitlustele. “Aus ajalugu” on omamoodi veidruste kronoloogia, mis lõppkokkuvõtteks moodustab sootuks teistsuguse maailmaajaloo.

Kaasaegse Briti kirjamehe Ian Croftoni loomingu hulka kuuluvad mitmed väikeste kiiksudega ajalookäsitlused, huvitavatest ja mitte liiga tavapärastest faktidest koosnevad entsüklopeediad. Edinburh´s sündinud ja kasvanud Croftonil on magistrikraad inglise kirjanduses. Ta on koostanud ka sellised eripalgelised ajalooraamatud nagu “Brewer´s Britain and Ireland”, “Brewer´s Dictionary of Modern Phrase and Fable” ja “Totally Useless History of the World”.

Tootja

Ian Crofton

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

626

Kirjastus

Eesti Päevaleht

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

316

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kristel Rattus

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Aus ajalugu – mis juhtus tegelikult””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga