Back Cover

“Eesti oma feng shui”

8.99

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985316115 Kategooriad: , , Silt:

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli eesti keele ja kirjanduse eriala ning töötanud õpetajana, reklaamitoimetajana, ajakirjanikuna ja turundusjuhina. 1999. aastal sattusin uudishimust arhitekti ja geobioloogi Rein Weberi loengule ja sellest ajast alates olen süvenenud peenenergiate maailma.

2002. aastal sooritasin Baltic Dowser´s Association´i ja Eesti Feng Shui Klubi juures geobioloogiaalase eksami. Oma tõelise kutsumuse tundsin ära, osaledes Blu Mountain Feng Shui Instituudi poolt korraldatud koolitusel Tallinnas. Hiljem olen osalenud veel kahel feng shui jätkukursusel, kuid peamine õppimine ja teadmiste kinnistumine toimub ikkagi praktilise töö ja koolitamise käigus.

2003. aastal asutasime abikaasa Janno Seederiga konsultatsiooni- ja koolitusfirma Seeder Konsultatsioonid OÜ ning praegu olen täielikult pühendunud selle tööle.

Feng shui´l ehk harmooniaõpetusel on maailmas mitmeid koolkondi. Selles raamatus tutvustan lähemalt feng shui vanima koolkonna – intuitiivse ehk vormikoolkonna – põhimõtteid. Sel koolkonnal on ka kõige enam sarnaseid jooni Eesti traditsioonilise tuule ja vee õpetusega. Soovin põnevat lugemist!

Siret Seeder

Raamat on seljalt oranžist kollaseks pleekinud.

Tootja

Siret Seeder

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras, aga on seljalt oranžist kollaseks pleekinud

Kaal

690

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

141

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Eesti oma feng shui””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga