Back Cover

“Elav jooga. Elamise viis”

7.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949409372 Kategooriad: , Silt:

Jooga on nii filosoofia kui eluviis, mis aitab oma järgijatel leida sügavat ja kestvat rahu, harmooniat ja õnnetunnet. Raamatus “Elav jooga” jutustab Christy Turlington oma teekonnast ja sellest, kuidas jooga on valgustanud, pakkunud tuge ja aidanud tal läbi minna füüsiliselt ja hingeliselt ka kõige keerulisematest hetkedest elus. Ta alustab oma elu kõige esimesest joogatunnist kui ta oli kaheksateistkümne aastane ja kirjeldab seda, kuidas joogast sai kõigiks järgmisteks aastateks tema elu rahu pakkuv pelgupaik. Christy räägib, kuidas tema eluviis on aidanud teda paljudes isiklikes üleelamistes ja kogemustes. Ta räägib näiteks oma isa kopsuvähist ja surmast, sellest, mida tähendas tema jaoks õe lapse ristiemaks saamine ja kuidas on temale mõju avaldanud moemaailma võlts arusaam ilust. Ta räägib, kuidas ta on toime tulnud ülitiheda ajakava ja pingelise elutempoga ning tõusudest ja mõõnadest oma isiklikes suhetes.

Christy annab ülevaate jooga ajaloost ja räägib selle paljudest eelistest, aidates inimestel valida, milline jooga stiil just neile kõige sobivam on. Ta räägib ka meditatsioonist ja India ravimisteadusest Ayurvedast, kirjeldab vastu´t, kõige harmoonilisema ja tasakaalustatuma elukeskkonna loomise kunsti.

Christy annab ülevaate oma palverännakust Indiasse, isa surma järel tehtud reisidest Aafrikasse ning oma hiljutisest reisist Afganistani. Ta räägib saadud õppetundidest ja võitlustest, taimetoitlusest, suhetest katoliku kirikuga ning sellest, kuidas ta leidis jõudu leppida hoolikalt planeeritud pulmaplaanide luhtumisega. Christy jagab lugejatega oma kogemusi jooga juurde jõudmisel ja hoiolivuse ning kaastunde avastamisest. Ta õpetab, kuidas lasta minna asjadel, mis ei allu meie kontrollile, ja oma eluga edasi minna. Christy kirjeldab ka seda, kuidas ta lõpuks oli sunnitud tegema teadliku otsuse vähem “teha” ja rohkem “olla” – ja õpetab, kuidas ka kõige hõivatum raamatu lugeja seda jooga abil teha võib.

(Raamatu tagumine siseleht oli katki, kleepisime tagasi)

Tootja

Christy Turlington

Seisukord

kasutatud


Raamatut on heas korras

Kaal

1125

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2005

Lehekülgi

278

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kadre Vaik

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Elav jooga. Elamise viis””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga