Elu pärast elu
Elu pärast elu
Back Cover

“Elu pärast elu”

11.50

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949474202 Kategooriad: , Silt:

Elu on iga inimese kordumatu ja ainulaadne kroonika, mis kajastab sündmusi ja sellega seotud inimesi. Juhtumid, mis on paljude meelest juba ajahõlma vajunud, võivad teiste jaoks osutuda põnevaks või kutsuda esile isegi üllatushüüde: “See ei ole ju lihtsalt võimalik!”

“Elu pärast elu” on raamat, milles põimuvad omavahel väga tihedalt usu- ja eluküsimused, meenutused-mälestused, lõbusad ja kurvad, nii nagu nad paljude aastakümnete jooksul on muserdanud ja rõõmustanud, karastanud ning kurnanud. Ühesõnaga – meenutan, nii palju kui tean, mis 93 eluaasta jooksul meelde jäänud.

Räägin siin tõesti palju usuasjadest. Olen ju juut. Aga ma ei pressi oma usku sulle peale. Tahan, et teaksid, mõtleksid ja mõistaksid. Kord ütles Eesti pearabi mulle suurepärased sõnad: “Pea meeles, Rafail, usuvahetus ei ole nagu uue pintsaku selgapanemine!” Meie usk nõuab eelkõige tahet selle põhjalikuks tundamõppimiseks, süvenemist ja selle üle mõtisklemist. Alles siis hakkab avanema midagi senitundmatult uut ja üllatavat, mis paneb imestama, mõtlema ning aitab mõtestada ühe kunagise rändrahva konarlikku ja kannatusterikast teed läbi aastatuhandete.

Kirjutasin selle raamatu, mõeldes eestlastele, mu kaasmaalastele ja kaasränduritele. Tahan vestelda Sinuga veidi mu rahva – juutide – elust, kohustustest ja õigusest ning ennekõike meie eluseadusest – pühast Toorast, kõikide maakera rahvaste raamatute raamatust.

Head lugemist sulle!

Sinu Rafail Beltšikov

Tootja

Rafail Beltšikov

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

334

Kirjastus

Allika

Ilmumisaasta

2011

Lehekülgi

190

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Elu pärast elu””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga