Back Cover

“Erakvähid”

7.15

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985656648 Kategooriad: , , Silt:

Torunn Breiseth, romaani “Erakvähid” üks peategelasi, on kolmekümne seitsme aastane ja saab esimest korda kokku oma isapoolsete sugulastega, kui ta vanaema sureb. Isa Tor peab suguvõsa põlistalu Kesk-Norras Trondheimi külje all. Ta on vanim kolmest vennast ja ainuke, kellel on järeltulija.
Äkki on Torunnist saanud talupärija. Ta seisab suure eluvaliku ees. Keskmine vend Margido, kes peab väikest matusebürood Trondheimis, sipleb Jumalasse usu, kõhkluste ja pealetükkiva lesknaise vahel. Noorim vend Erlend, tunnustatud aknadekoraator Kopenhaagenis, seisab samuti tähtsate eluvalikute ees, mis on küll hoopis teist laadi kui Torunnil.
“Erakvähid” on kaasakiskuv romaan, kus triloogia esimeses osas “Berliini paplites” lugejale tuttavaks saanud tegelaste elu pööratakse pea peale. Nad annavad endast parima, kuid kas veresidemetest ja head tahtest piisab, et suguvõsa liita?
Triloogia kolmas raamat “Lebada rohelistel aasadel” ilmub samuti lähemal ajal eesti keeles. Kuid kõik need raamatud on loetavad ka eraldiseisvatena.
Triloogia on olnud suurt menu Norras ja väljaspool selle piire. Norras on müüdud kolme raamatut kokku üle 850 000 eksemplari. Kahe esimese raamatu põhjal on valminud ka kuueosaline teleseriaal, mis purustas kõik seriaalivaatajate rekordid.

Sari: Põhjamaade romaan

Tootja

Anne B. Radge

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

411

Kirjastus

Eesti Raamat

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

256

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Elvi Lumet

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Erakvähid””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.