Back Cover

“Eraldusmärgid Relva-SS-i vormiriietusel”

5.90

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949512805 Kategooriad: , , Silt:

Selles raamatus kirjeldatakse Relva-SS-i ajalugu erilisest vaatenurgast. Autorit paelus võimalus esitada värsket teavet “ilma suuri sõnu tegemata”, peamiselt piltidena. Loodetavasti saavad lugejad värsket mõtteainet. Kindlasti leidub arvukalt neid, kes pead raputavad ja ütlevad: “Seda on raske uskuda, et Relva-SS-is teenisid näiteks armeenlased!”

Käesolev raamat sisaldab ligi 300 illustratsiooni erinevatest kraelõkmetest, õlakutest, vapikilpidest ja käisepaeltest. Need tõendavad, millise ulatuse Relva-SS sõja lõpuks omandas ning kui kaugele ta sõjaolukorra pideva halvenemise tõttu Himmleri varajastest põhimõtetest eemaldus. Eraldusmärkide rohketest variantidest leiavad siiski kujutamist ainult üksikud.

Eraldusmärkide originaalide ja jäljendite eristamiseks siin juhiseid ei anta. Relva-SS-i eelkäijaid, SS-käsundusüksusi ja SS-surnupealuuüksusi ning Üld-SS-i puudutatakse vaid möödaminnes. Nendest tulevad eraldi väljaanded.

Kahjuks ei suuda see raamat kajastada kannatusi, mida Teine maailmasõda inimestele põhjustas. Lugeja võiks siit aimata miljonite inimeste saatusi, kes meist ajas üha kaugemale jäävad.

Tootja

Rolf Michaelis

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

361

Kirjastus

Grenader

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

70

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Andreas Ardus

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Eraldusmärgid Relva-SS-i vormiriietusel”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga