Back Cover

“Fileeheegeldus”

8.35

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949143917 Kategooriad: , , Silt:

Heegelmustrite kollektsioon. Rohkem kui 70 kavandit kergesti järgitavate skeemidega.

Fileeheegeldus võimaldab kergeid võrgust tagapõhjal olevaid motiive kasutada suurepäraselt ükskõik millise rõiva või lisandi kaunistamiseks või tekkide, patjade ja sallide heegeldamiseks.

  • vali üle 70 kavandi seast: piltmotiivid nagu südamed, lilled ja liblikad, samuti numbrid, tähed ning geomeetrilised mustrid. Tee neist motiividest ääriseid või suuremaid asju.
  • iga kavandi juures on kergesti järgitav heegelskeem, selge foto tööproovist ja tööjuhised. Aga seal on ka inspireerivaid ideid raamatus leiduvate kavandite kokkusobitamiseks.
  • põhilisi tehnikaid on selgelt kirjeldatud, alustades baassilmustest ja lõpetades heegelduse vormimise ning tükkide ühendamisega. Järjehoidjana võib kasutada tagasipööratavat lehte, mis aitab heegelskeeme järgida.

Selles raamatus:

  • Fileeheegelduse põhitõed: tutvustatakse kõiki põhilisi fileeheegelduse alustamiseks vajalikke teadmisi ja seda, kuidas selles raamatus toodud kavandeid kasutada, alustades heegelnõela ja lõnga valikust ja põhilistest heegelsilmustest. Detailselt selgitatakse peamisi fileevõrgu suurusi ja seda, kuidas lugeda filee skeeme.
  • Spetsiaalsed võtted: põhiteadmiste peatükis kirjeldatakse ka fileeheegelduses kasutatavaid spetsiaalseid võtteid, näiteks astmeliste servade heegeldamist, pitsi, sildade ja teemantpitsi tegemist. Need võtted erinevad tavapärasest, seepärast uuri neid lehekülgi enne, kui alustad mõne sellise kavandiga, kus nende võtete kasutamine on vajalik. Enda kavandi tegemiseks on lisatud info detailide kujundamiseks, kavandamiseks, viimistlemiseks ja ühendamiseks.
  • Kavandite loetelu: neil lehekülgedel näidatakse kõiki kavandite näidiseid väikeste piltidena, nii et saab kiiresti mustreid võrrelda ja endale meeldiva välja valida.
  • Kavandid: nimekiri sisaldab 24 väikest motiivi, 12 pinnamustrit, 11 servamustrit ja neli suurt kavandit ning tähtede ja numbrite mustreid. Iga kavandi juures on toodud skeem ja foto valmistööst ning lisatud on nõuandeid mustri erinevat viisi kombineerimiseks.

Betty Barnden on vabakutseline heegeldamisdisainer, kelle heegeldatud kavandeid avaldatakse paljudes populaarsetes ajakirjades ning prestiižsete lõngatootjate poolt. Ta on ka selliste bestsellerite nagu “Heegeldamise piibel” ja “Ristpistetehnikate entsüklopeedia” autor.

Sinisukk 2008. 96 lk

Tootja

Betty Barnden

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

350

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

96

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Terje Võrk

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Fileeheegeldus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga