Julgus. Rõõm ohtlikust elust
Julgus. Rõõm ohtlikust elust
Back Cover

“Julgus. Rõõm ohtlikust elust”

4.99

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985997857 Kategooriad: , , Silt:

Julgus ei tähenda seda, et hirmu polekski, ütleb Osho. Vastupidi, hirm on täiesti olemas, aga inimene julgeb hirmuga silmitsi seista. Selles raamatus antakse ülevaade, kust hirmud alguse saavad, kuidas oma hirme mõista ja kust leida julgust neile vastu astumiseks. Osho arvab, et elu ebakindlus ja muutlikkus tulevad inimesele hoopis kasuks – need peaksid meid rõõmustama. Meil pole vaja harjumuspärastest asjadest kinni hoida, vaid võtta ootamatuid olukordi seiklustena, süvendades sellega iseenda ja ümbritseva maailma mõistmist.

Raamat algab julguse tähenduse avamisega, näidates, kuidas see igapäevaelus väljendub. Siin ei keskenduta erandlikes olukordades tehtud kangelastegudele, vaid sellele, kuidas kasvatada oma sisemist julgust, nii et suudaksime iga päev elada tõeliselt ja täielikult.

Kui elu nõuab muutust, on meil vaja muutumisjulgust. Samuti on meil vaja julgust seista omaenda tõe eest, isegi kui teised arvavad teisiti, ning julgust minna tundmatusse hirmudest hoolimata. Seda on vaja nii isiklikes suhetes kui ka töösuhetes, ja samuti mõistmaks, kes me oleme ja miks me siin oleme. “Julgus” sisaldab ka meditatsioonitehnikate kirjeldusi, mille Osho on loonud inimeste jaoks, kes tahavad oma hirmudega toime tulla.

Üks tiitelleht eest välja rebitud, kaaned kulunud.

Tootja

Osho

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud, üks tiitelleht eest välja rebitud, kaaned kulunud

Kaal

220

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

238

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Hasso Krull

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Julgus. Rõõm ohtlikust elust””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga