“Keha ei valeta kunagi”

12.65

2 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949255924 Kategooriad: , ,

Idamaise diagnoosimise käsiraamat

Kuidas igapäevaste terviseprobleemide avastamiseks kasutada leebeid vahendeid, nagu puudutust, vaatlemist ja massaaži

Liigagi sageli juhtub, et tavameditsiinil ei õnnestu haigust kindlaks teha – eriti siis, kui see on alles algstaadiumis ja seda oleks kõige kergem ravida. Kuid idamaine diagnoos, iidne terviklik teadmiste süsteem, suudab füüsilisi probleeme sageli kindlaks teha enne, kui need on tekkinud. Raamat “Keha ei valeta kunagi” aitab teil seda loomulikku, mitteinvasiivset hea tervise taastamise vahendit niihästi mõista kui ka kasutada.

“Keha ei valeta kunagi” alustab idamaise meditsiini põhimõtete seletamisega. Seejärel selgitatakse, kuidas terviseprobleeme avastada ja mõista lihtsalt selle kaudu, et vaatlete suud, huuli ja hambaid, silmi, nina, põski ja kõrvu, laupa, juukseid, käsi, jalgu ja nahka. Selged joonised ja kergesti kasutatavad skeemid aitavad teil kiiresti ära tunda haiguse märke, nii et saaksite hakata töötama tasakaalustatud heaolu saavutamiseks.

Lääne meditsiinimeetodid keskenduvad sageli mingile konkreetsele tõvele, jättes samal ajal märkamata vastastikused seosed inimkeha eri osade vahel. Raamat “Keha ei valeta kunagi” on põhjalik juht idamaise diagnoosi juurde, revolutsiooniline ja ometi sajanditevanune viis haiguse kindlakstegemiseks ja selle ärahoidmiseks, säilitades samal ajal tervist ja harmooniat.

Ersen, 2014 199lk

Tootja

Michio Kushi

Seisukord

uus

Kaal

184

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2014

Lehekülgi

199

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mare Tammark

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Keha ei valeta kunagi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga