Back Cover

“Kremli romaan”

3.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985664183 Kategooriad: , Silt:

Vene päritolu esseistil Vladimir Fedorovskil oli õnne töötada diplomaadina ajalooliselt murrangulisel hetkel. Tema prantsuse keeles kirjutatud raamatuid on tõlgitud paljudesse keeltesse ja teda on pärjatud kuue kirjandusauhinnaga, millest viimase – aasta parima dokumentaalteose auhinna – sai ta käesoleva teose eest.

Eesti keeles on samalt autorilt ilmunud raamat “Vene balleti kulissidetagune ajalugu”. Liikunud pikka aega poliitilistes ringkondades, on autor kogunud hulgaliselt tähelepanekuid ja töötanud läbi siiani suletud arhiivimaterjale. Ent raamat sisaldab ka päevakajalist materjali, avades lugejale Vladimir Putini varjatud külgi. Põgenemisi, unistusi, salapära ja seiklusi tulvil “Kremli romaan” rullib lugeja ees lahti XX sajandil ilma teinud poliitikute ja külma sõja aegsete Mata Haride armastuslood.

Ent rikkalikult illustreeritud raamat pakub ka romantilisi jalutuskäike Kremli maa-alustesse käikudesse ja Moskva salajastesse paikadesse ning toob lugeja ette näiteid tsaaride suurepärasest köögist.

(tegemist on mahakantud raamatukogu raamatuga)

Tootja

Vladimir Fedorovski

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud, ex-raamatukogu raamat

Kaal

225

Kirjastus

Olion

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

183

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kaja Riesen

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kremli romaan””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga