anvelt ees
anvelt ees
Back Cover

“Lugusid Anveltist ja Kingissepast”

3.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985791899 Kategooriad: , ,

Kaheksa meest ja kolm naist ruumis, kes kõik seotud algava ülestõusuga, olid täiesti vait. Kui sel hetkel oleks ämblik võrku kuduma hakanud, siis oleks võinud kuulda isegi nõrka krabinat tema niiskes võrgunäärmes, nii vaikne oli. Käär luges:

“Korrapidaja on kasiinos vasakus tiivas. Pärast korrapidaja likvideerimist tuua kuulipilduja kasiino teisele korrusele. Samuti rünnata käsirelvade ladu ja 1. korpust, kus asub sõjakooli ülem ja kohalik telefonikeskjaam. Tuua ülestõusnute poolele 2. korpusesse elama paigutatud 120-meheline töökompanii. Siis vallutada suurtükiväepatarei, mõned kahurid laskevalmis seada ja avada nendest tuli 4. korpusele, kus asuvad mereväe kadetid ja aspirandid.”

“Ma ei olnud selle plaani väljatöötamise juures,” sõnas Anvelt vaikselt. “Kasiinost saaks muidugi kolm korpust tule alla võtta. Mis korpusele aed kõige lähemal on?”

“Selles polegi küsimus,” vastas Klein-Roobas, ülestõusu operatiivjuht. “Ülepea: tunnimehe liikumisareaalid jäävad kõige kaugemale teisest korpusest.”

“Käskjalg!” hüüatas Adu ootamatult, nii et kõik võpatasid. Ilmus noor vene poiss.

“Anna Linnutee-meestele edasi, et nad võtaksid traadikäärid kaasa ja tungiksid sisse teise korpuse pealt, seal on tnnimehed kõige kaugemal.”

Venelane pani kõik kõrva taha. Elvi oli juba harjunud, et räägitakse põrandaaluste salakeeles, kasutatakse koodnimetusi.

Tootja

Aarne Ruben

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

230

Kirjastus

Eesti Keele Sihtasutus

Ilmumisaasta

2007

Lehekülgi

191

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Lugusid Anveltist ja Kingissepast””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga